Transporto sistema efektyviam transporto parko valdymui

Nepriklausomai nuo to įmonė verčiasi pervežimo, ekspedijavimo paslaugomisar turi tik savo įmonės parką, yra didelė ar vidutinė tikslinga turėti transporto valdymo sistemą. Joje gali būti integruoti sandėlių, finansų, klientų dokumentų, pardavimų, tiekimo grandies valdymo sistemos.

Transporto sistema leidžia sudaryti sudėtingiausius pervežimo maršrutus, prisitaikyti prie pasikeitusių kliento poreikių, efektyviai išnaudoti savo ir partnerių transporto parką, lengvai administruoti ir stebėti vairuotojų išlaidas komandiruočių metu.

Kokią naudą teikia ši transporto sistema:

  1. Padidėjęs efektyvumas – efektyvus maršrutų sudarymas leis optimaliai išnaudoti turimą transportą ir priimti maksimalų klientų užsakymų skaičių arba paskirstyti savo krovinius;
  2. Pagerėjęs darbų planavimas – stebint transporto buvimo vietą, žinant konkretų laiką tam tikriems maršrutams įveikti galima tikslingai planuoti tiek transporto, tiek vairuotojų darbą;
  3. Sumažėję valdymo kaštai – maksimaliai išnaudojama transporto veikla leis sumažinti prastovų kaštus bei užsakymų praradimus;
  4. Sumažėjęs klaidų kiekis – kadangi į sistemą informacija suvedama viena kartą ir gali būti matoma visų vartotojų ir net visose turimose sistemos moduliuose, tai mažinama klaidų įsivėlimo tikimybė.

Naudojama transporto sistema leis užsitikrinti patikimo partnerio vardą, kadangi gebėsit suvaldyti nenumatytas situacijas, prisitaikyti prie pasikeitusių poreikių ir vis tiek laiku pristatyti suplanuotus užsakymus.

Šios sistemos dėka galėsit analizuoti finansinius rodiklius, kurie maršrutai yra pelningi, o kurie mažiau. Tokiu būdu priimti sprendimus, kuria kryptimi verta plėsti verslą, o ko reikėtų atsisakyti.

Naudotis šia transporto sistema verta, kadangi pirmiausia lengvas jos paleidimas, reikalinga jūsų pasirinkta interneto naršyklė bei kompiuterio įrenginiai. Joje saugomi visi duomenys ir vienu metu gali naudotis keli vartotojai. Kaip buvo minėta anksčiau, patogu planuoti ir valdyti įmonės veiklą, vertinant finansinius duomenis. Paprastas ir lengvai perprantamas sistemos valdymas ir duomenų suvedimas į ją.

Detalesnę informaciją bei siūlomų modulių sąrašą rasite http://www.terralogistics.lt/terra-logistics.aspx.