Mobilūs sprendimai verslui

Siekiant savo klientams teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas įmonės privalo pasirūpinti savo produktų ar paslaugų nesudėtingu ir patogiu prieinamumu. Tam reikalingi mobilūs sprendimai verslui.

Mobilios aplikacijos, sąsajos, individualūs sprendimai siūlomi UAB TerraIT gali padėti būti arčiau kliento, aplenkti savo konkurentus ir laikyti lyderio pozicijas savo srities veikloje.

Šios įmonės siūlomi tik inovatyviausi, moderniausi sprendimai gali būti taikomi tiekimo grandyje, klientų ir dokumentų valdymo, pardavimo, pristatymo ir atsiskaitymo verslo procesuose.

Labai svarbūs mobilūs sprendimai įgyvendinami atliekant sąsajas tarp įmonių verslas verslui (B2B) ir tarp įmonės ir kliento (B2C). Šių sąsajų dėka galima:

  • Turėti tiekėjų teikiamų prekių katalogus;
  • Gavus kliento užsakymą jį persiusti tiekėjui;
  • Valdyti užsakymų pristatymus klientui;
  • Valdyti finansinius srautus;
  • Sekti įvykdytus ir neįvykdytus užsakymus;
  • Klientui suteikti galimybę peržiūrėti susijusias prekes ir jas palyginti;
  • Ir kiti galimi mobilūs sprendimai.

Turėti patogų informacijos valdymą, jos perdavimą ir apdorojimą gali padėti mobilios aplikacijos. Jos gali būti skirtos tiek išoriniam, tiek vidiniam vartojimui.

Išoriniam vartojimui mobilios aplikacijos skirtos klientams, kad galėtų matyti dominančią informaciją arba prekių įsigijimui. Vidiniam vartojimui aplikacijos gali būti taikomos darbų paskirstymui, įvykdytų užduočių stebėjimui, informacijos mobiliam perdavimui, kad kiti darbuotojai, nors ir esantys kitam mieste ar padalinyje, galėtų analizuoti duomenis ir priimti atitinkamus sprendimus. Taip pat mobilios aplikacijos suteikia galimybę tiesiogiai komunikuoti bei turėti mobilias darbo vietas.

Įsigilinus į kliento keliamus tikslus verslo valdymo sistemai ir esamą situaciją tiek mobilios aplikacijos, sąsajos, tiek ir pačios verslo valdymo sistemos gali būti pritaikomos pagal kliento individualius poreikius.

Mobilūs sprendimai naudojant naujausias technologijas yra įmonės TerraIT sritis, kuria jie gyvena. Nebijo priimti naujų iššūkių, nes įveikti iššūkiai reiškia tobulėjimą.