Jei netenkina gaunamų užsakymų kiekis – įmonei reikalingas procesų optimizavimas

Įmonei šiomis dienomis sunku išlikti konkurencingai. Daug tokia pačia veikla ir tas pačias prekes ar paslaugas siūlančių organizacijų. Augantys darbuotojų išlaikymo kaštai ir kitos išlaidos augančios geometrine progresija. Regis reikia veržtis diržus, bet jei norima pasiūlyti tik kokybišką paslaugą ar prekę, pasiūlyti tai laiku, spaustis nėra kur.

Įmonei tik dar daugiau reikia investuoti į tai, kad veiklos procesai būtų optimizuoti, broko kaštų tikimybė eliminuota, vykstantys procesai tarp įmonės padalinių būtų perduodami laiku. Dažnam vadovui neturinčiam specifinių žinių apie procesų optimizavimą, tai pasiekti vienam praktiškai neįmanoma. Todėl negaištant laiko įmonei verta kreiptis į šios srities ekspertus. Kurie greitai nustatys esamus kliuvinius sklandžiai veiklai, pardavimų augimui ir didesnių pajamų uždirbimui.

Verslo procesų perprojektavimo ir optimizavimo specialistas atliks įmonei reikalingą, pasaulyje palčiai taikomą procesų perprojektavimą (Business Process Reengineering, BPR). Jo pradininkas M. Hameris sako, kad dauguma atliktų veiksmų veiklos procese neprideda jokios vertės klientui. Todėl šio procesų perprojektavimo metu labai svarbu išanalizuoti visus vykstančius procesus, nustatyti ir įvesti darbų atlikimo matą, skirtingiems procesams priskirti vadovus. Ir dar daugybę veiksmų apie kuriuos išsamiau galima pasiskaityti iprocess.lt svetainėje.

Iprocess.lt gali būti jūsų patikimi partneriai, kai norit keistis. Nuo jų pirmo įžengimo į jūsų įmonė viskas kils aukštyn. Nors šis procesas gali užtrukti iki trijų mėnesių, kol atlikti procesų keitimo veiksmai pradės duoti konkrečių rezultatų – laukti ne verta, o pradėti pokyčius jau dabar. Įgyvendinus šių profesionalų pasiūlytus veiksmus pagerės darbų planavimas, bus geresnė komunikacija tarp įmonės padalinių, įvesta veikianti darbuotojų motyvacija, neliks gamybos prastovų, o psichologinis įmonės klimatas džiugins tiek čia dirbančius darbuotojus tiek jų vadovus.