Tarptautinis keleivių pervežimas mikroautobusu, kada verta rinktis?

Keleivių pervežimas tarptautiniais maršrutais mikroautobusu nepraranda populiarumo net ir tada, kai skrydis lėktuvu kainuoja tiek pat. Keliones mikroautobusais, pasak pervežimo paslaugas teikiančios olandijakasdiena.lt, keliautojai renkasi dėl pačių įvairiausių priežasčių.

Vieni iš jų paniškai bijo skrydžių lėktuvu, kiti dėl sveikatos, tačiau dažniausia priežastis – neribojamas bagažas, kuris jau įskaičiuojamas į kelionės mikroautobusu kainą. Tokį keliavimo būdą dažniausiai renkasi žmonės, kurie į kitą šalį keliauja ne trumpam laikui, o vyksta ten apsigyventi arba dirbti. Tokiu atveju privalumas toks, kad su savimi gali pasiimti daugiau daiktų.O ir kelionės trukmė jiems nėra tokia svarbi, kaip, pavyzdžiui, vykstant atostogų savaitei.

Tokį keliavimo būdą verta rinktis ir planuojant atostogas savarankiškai. Ypatingai keliaujant su visa šeima ar didesne draugų kompanija.Tokiu būdu keliauti yra ne tik žymiai pigiau, bet ir savotiškai įdomu. Važiuojant galima pamatyti daugelį šalių, o sustojimus taip pat galima planuotis, atsižvelgiant į keliaujančiųjų poreikius.

Be to, priešingai nei vykstant nuosavu automobiliu, nereikia galvoti apie varginantį vairavimą ar antrą vairuotoją. Taip pat nereikia rūpintis ir automobilio draudimu ar pagalba kelyje, jeigu kas nors nutiktų. Keliaujant mikroautobusu galima tiesiog ilsėtis, miegoti irmėgautis vaizdais. Taip pat vykstant atostogauti mikroautobusu galima keliauti su didele kompanija, o ir bagažo pasiimti su savimi tiek, kiek reikia.

Be to, šiuo būdu verta keliauti ne tik iš Lietuvos, tačiau ir grįžtant į tėvynę atostogų ar visam laikui. Patogūs šiuolaikiški mikroautobusai ir juose įrengta moderni vaizdo bei garso įranga, nemokamas Wi-Fi ryšys leidžia tiesiog mėgautiskelione. Tuo atveju, jeigu nusprendėte į Lietuvą sugrįžti visam laikui, taip pat patogu dėl daiktų, kuriuos galite pasiimti su savimi.