Patarimai kaip išsirinkti elektrinę UV lempą nagams

Tikriausiai kiekvienai nagų meistrei arba meistrui kilo klausimas, kurią nagų lempą pasirinkti? Galų gale, rinkoje yra daugybė skirtingų modelių, kurie skiriasi savo galia, funkcijomis bei papildomais patogumais. Tad sprendimas pirkti tam tikrą lempą negali būti priimtas lengvai. Juk būtent šis įrenginys lemia mūsų darbo patogumą ir žinoma, klientų pasitenkinimą. Šiame straipsnyje aptarsime, į kokias detales atkreipti dėmesį, renkantis lempą nagams.

Renkantis geriausią nagų lempą dėmesį atkreipti reikėtų į tris pagrindines savybes. Be abejo, tai yra prietaiso galia, skleidžiamosios šviesos tipas ir modelis, o konkrečiau – pačios įrangos forma.

Kokios galios lempą pasirinkti, priklauso nuo naudojamų lakų bei priemonių, tačiau minimali lempos galia turėtų būti bent 48 W. Be to, yra prietaisų ir su galios reguliavimu, tai labai patogu, naudojant arba išbandant skirtingas priemones, nereikės baimintis, kad geliniai lakai nesukietės. Be to, ši funkcija bus naudinga, jei dauguma klientų skundžiasi dėl deginimo pojūčio. Toks automatinis reguliatorius turėtų padėti to išvengti.

Kaip žinoma yra LED ir UV lempa nagams. UV lempoms yra būdingas šiek tiek ilgesnis veikimo laikas nei LED. Populiarūs yra ir LED/UV prietaisai manikiūro salonuose. Tokios lempos dėka galima naudoti bet kokius rinkoje esančius preparatus bei priemones, reikalingas nagų formavimui, nesijaudinant, jog jos išsilydys po lempa.

Nagų lempos daugiausia skiriasi savo forma. Rinkoje yra atvirų įrenginių (vadinamųjų tiltų) ir uždarų įrenginių (vadinamųjų būdelių). Pirmasis variantas yra tvarkingas, mažas ir labai patogus, tačiau skleidžiama šviesa išsisklaido į šonus, todėl nagams tepami preparatai gali netolygiai sukietėti. Todėl uždara šešėlinė lempa bus geresnė investicija. Joje spinduliai krenta koncentruotai, tiesiai ant plaštakos arba pėdos ir labai kokybiškai išdžiovina priemones.