Stoginės įrengimas, ką reikia žinoti?

Nesvarbu, ar ieškote stilingos firminės reklamos, ar kaip suteikti daugiau komforto ir privatumo savo namams,turi sprendimą. Stoginė!

Tai suteikia prašmatnumo ir stiliaus, apsaugo  nuo saulės ir lietaus ir sukuria erdvę papildomiems staliukams lauke. Išorinės stoginės leidžia jūsų patalpai išsiskirti iš eilinių restoranų ir parduotuvių eilės. Be to, tentiniai langai suteikia daugiau komforto patalpų aplinkai, blokuodami saulės spindulius.

Stoginė neturi būti naudojama tik komerciniais tikslais. Namų tentas nuo saulės leis dar maloniau praleisti laisvalaikį sode šiltą saulėtą vasaros dieną. Nepriklausomai nuo tento, kurio jums gali prireikti, stoginės garantuoja aukštą kokybę ir gerą laiko praleidimą, suteikdama jaukumą.

Tipai. Stoginės gali būti skirstomos įvairiai. Visų pirma, mobilumas:Stacionarus – stabili, nešiojama konstrukcija. Nešiojamas – jis gali būti pakartotinai naudojamas skirtingose ​​vietose. Ištraukiamas – ištraukiamą tentą galima sulankstyti aukštyn / žemyn. Motorizuotas – modelis su automatiniu mechanizmu (kartais nuotoliniu), kuris suvynioja baldakimą.

Jie taip pat klasifikuojami pagal naudojimą:Lauko langų tentai. Tentiniai langai yra apsaugoti nuo vėjo, tačiau vis tiek užtikrina pakankamą vėdinimą ir natūralią šviesą. Tai leidžia įdėti langus aukščiau, o tai sukuria daugiau vietos naudoti.Ištraukiamos verandos tentai. Tai yra ant sienos pritvirtinta konstrukcija, kurioje tvirtinamas rėmas, o tentą galima atitraukti.Stogeliai. Jei prie pastato pritvirtinsite baldakimą (atskirai pastatomą konstrukciją), jis suteiks šešėlį ir efektyviai sumažins jūsų energijos sąnaudas.Vertikalus tentas. Iš esmės tai XXI amžiaus langų užuolaidos, kurios yra ištraukiamos ir nepralaidžios vandeniui. Jis gali būti naudojamas tiek išorėje, tiek viduje. Stoginių konstrukcija yra paprasta ir nesunkiai sumontuojama. Šalia jų gali būti sumontuoti lietaus lietvamzdžiai.