Vartojamoji paskola: pasinaudokite internetu, įvertinkite sąlygas ir pateikite paraišką

Kai prireikia pinigų, dažniausiai pagalvojama apie paskolas. Ir taip yra jau ne vienerius metus. Tuo tarpu anuomet gerokai daugiau žmonių bet kokių papildomų finansinių įsipareigojimų buvo linkę išvengti. Kaip bebūtų, laikai keičiasi, o kartu su jais keičiasi ir žmonių požiūris į asmeninių finansų valdymą, finansinius įsipareigojimus ir paskolų privalumus.

Šiandien vartotojai, kurie ieško pigios vartojamosios paskolos, pirmiausia yra linkę pasinaudoti internetu. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte, kad jūsų dabartinėje situacijoje vartojamoji paskola galėtų būti vienintelis ir pats efektyviausias sprendimas, galite pasinaudoti keliais praktiškais finansiniais patarimais.

Kaip lengviau pasirinkti pigiausią vartojamąją paskolą?

Kadangi finansinių paslaugų rinkoje šiandien veikia ne viena dešimtis skirtingų kreditorių, tarp kurių yra tiek komerciniai bankai, tiek ir kredito unijos, kredito bendrovės ir tarpusavio skolinimo platformos, turėtumėte atidžiai palyginti skirtingus rinkoje esančius vartojamųjų paskolų pasiūlymus. Tai lengviausia padaryti rekomendacinio pobūdžio portalų pagalba. Tokie sprendimai padeda išvengti didesnės laiko gaišaties ir palengvina visą pasirinkimo procesą.

Žinoma, kai kalbama apie vartojamosios paskolos pasirinkimą, būtina atsižvelgti į metinę palūkanų normą, vartojamosios paskolos grąžinimo terminą, sutarčiai taikomus administracinius mokesčius ir jų dydį bei papildomas sąlygas, kurios gali turėti tiesioginės įtakos bendrai paskolos vertei ir jos pabrangimui. Dažniausiai kreditoriai savo internetiniuose tinklalapiuose vartotojams suteikia galimybę pasinaudoti paskolų kainos skaičiuoklėmis, tačiau supraskite, kad jų atveju yra pateikiami tik preliminarūs duomenys. Todėl tikslią informaciją ir konkretų pasiūlymą jūs galite gauti tik tuomet, kai susisieksite su kreditoriais.

Vartojamosios paskolos paraiškos užpildymas ir pateikimas

Kai būsite apsisprendę dėl kreditorių, užpildykite paskolos paraišką internetu. Jei norite padidinti savo galimybes gauti vartojamąją paskolą ir pasirinkti palankiausią pasiūlymą, paraišką galite pateikti ne vienų kreditorių tinklalapyje. Įprastai paraiškos užpildymas tetrunka vos kelias minutes. Jei jūs paraišką pateiksite kreditorių darbo valandomis, tuomet tikėtina, kad atsakymo sulauksite kelių valandų bėgyje.

Tuo tarpu, jei jūs dirbate ne pagal darbo sutartį, po pateiktos jūsų paraiškos kreditoriai su jumis susisieks ir paprašys pateikti papildomus dokumentus, pvz., metinę pajamų deklaraciją, individualios veiklos pažymą (jei dirbate pagal IV) ir kt. Ir nors tokiu atveju visas procesas šiek tiek užtrunka, neretai atsakymą kreditoriai pateikia dar tą pačią dieną.

Jei jūsų mokumas yra įvertinamas teigiamai ir jūsų grynosios pajamos atitinka jūsų prašomos vartojamosios paskolos sumą, vartojamąją paskolą gauti galėsite. Ji bus pervesta į jūsų asmeninę banko sąskaitą arba ją galėsite atsiimti grynaisiais pinigais kreditorių filiale.