Auksinių auskarų išpardavimas

Auksiniai auskarai yra nesenstanti puošmena. Jie yra universalus tuo, kad tinka beveik kiekvienam moters įvaizdžiui. Teisingai parinkti auskarai pabrėš individualų stilių ir, žinoma, suteiks dailiosios lyties atstovėms pasitikėjimo savimi.

Norint teisingai pasirinkti ir nusipirkti papuošalus, reikia atsižvelgti į daugelį svarbių dalykų. Pavyzdžiui, verslo susitikimui labiau tinka klasikiniai auskarai. Kuklus ir mažus žiedinius auskarus galima dėvėti kiekvieną dieną. Iškilmingai vakarienei reikalingos originalios, akį traukiančios dekoracijos.

Moters nuotaika gali pasikeisti ne kartą per dieną, todėl geriausia turėti kelis auskarų komplektus, nes auskarų išparduotuvė siūlo visada geras kainas ir didelį pasirinkimą. Kiekvienos dienos auskarai turėtų būti tinkami ne tik prie drabužių, bet ir prie veido tipo bei akių spalvos.Jie turėtų būti universalūs, diskretiški, nemasyvus ir trumpi, svarbiausia, kad jie būtų patogūs, neliptų prie daiktų ir plaukų, kad galėtumėte su jais miegoti.

Vakarėlis yra radikaliai priešingas oficialiam darbui įvykis. Bet kokie papuošalai ir auskarai turėtų atkreipti kitų dėmesį, todėl, derinant prie drabužių tiks ir ilgi, ir masyvūs papuošalai su daugybe inkrustuotų akmenų.

Plaukai taip pat vaidina svarbų vaidmenį renkantis auskarus, tiksliau, renkantis akmenis, kuriais yra jie inkrustuoti. Šviesiaplaukėmstinka šviesūs, balti, rausvi, mėlyni, tamsiaplaukėms – visi šilti akmenų atspalviai, ryškioms brunetėms geriausiai tinkaryškūs akmenys.

Įspūdingiausia išvaizda yra kai auksiniai auskarai derinami prie akių spalvos. Tai naudinga tiems, kurie ketina dovanoti auskarus. Pilkai žalias akisįspūdingai pabrėžia agatas, malachitas, turkis, berilis ir granatas. Žaliai geltonų akių šviesa degs ryškiau kartu su chrizolitu. Ryškiai mėlynų akių spalvą pabrėš turkis, juodas agatas. Dangaus mėlynumo akims rinkitės šviesiai oranžinius, mėlynus, auksinius arba violetinius akmenis. Rudų akių savininkėms geriausia dovanoti ryškiusauskarus su rubinu, topazu, smaragdu.

Jei rinksite auskarus mylimajai iš širdies, jūsų mylimos akys privers spindėti laime ryškiau nei visi deimantai.