Spintos kambarys, patarimai kaip jį išplanuoti

Pasivaikščiojimo spintoje planavimo, projektavimo ir pastatymo procesas yra visiškai kitoks, nei tai yra atskiros spintos planavimo dalis. Iš esmės jūs statote kvadratinių dėžių konfigūraciją ir priverčiate ją sutalpinti į netobulą erdvę, kuri beveik neabejotinai yra ne kvadratinė, nelygi ir neišplanuota erdvė. Kuo daugiau sienų įtrauksite į savo konfigūraciją, tuo sunkiau. Vieną įmontuota yra lengviau nei visą kambarį, tačiau nesvarbu, kokia yra jūsų spinta ar kiek sienų įtraukiate į savo dizainą, jums tikrai kils iššūkių, kai ateis laikas tobulai sumontuoti spintą, netobuloje erdvėje. Jei pradėsite savo projektą su šiomis žiniomis, susidursite su mažesniais sunkumais, bus lengviau viską išsiplanuoti.

Galite nubraižyti savo planus ranka arba naudoti kompiuterinę programą, kuri yra labai naudinga, kai jūs kalbatės su dešimtimis skirtingų dizaino variantų vienoje erdvėje. Taip pat idėjų galite pasiieškoti ir socialinėse erdvėse.

Įvertinkite savo poreikius. Prieš pradėdami kurti drabužinę, ieškoti dizaino variantus, apsvarstykite viską, ką norite jame laikyti, ir kaip norite laikyti tuos daiktus. Išsikelkite sau klausimus, kurie jums padės išsiplanuoti. Klausimai tokie kaip: ar jums reikia daugiau stalčių ar pakabinamų saugyklų? kiek laiko turi būti jūsų pakabinamos saugojimo vietos? ar reikia laikyti drabužių, kostiumų ar ilgų žieminių paltų saugyklą? ar jūs visą savo ilgį pakabinate, ar užsegate kaiščio virvelę? ar jums patinka atviros lentynos, ar jums labiau patinka stalčiai? raitojate diržus ar juos kabinate? sulenkite kaklaraiščius? Ar jums reikia papuošalų stalčių su specialiais dalikliais? Atsakę sau į tokius klausimus, pagelbėsite sau išplanavimo procese.

Matavimai. Spintos kambario išplanavimas svarbus atsižvelgiant į erdvę. Išmatuokite sienas, ar visą erdve, kurioje planuojate statyti spintą. Kadangi tai spintos kambarys, pasilikite tam erdvės, tokios spintos neturi būti suspaustos. Jei planuojatės tokias spintas, turi būti erdvu, nesuspausta.