Iki akcija – norintiems apsipirkti dar pigiau

Akcijų paieška aktuali daugeliui žmonių, tad nieko keisto, kad planuojantys apsipirkimą pirmiausia pasidomi, kas yra siūloma skirtinguose prekybos centruose. Kainų palyginimas visada padeda ne tik sutaupyti pinigų, bet taip pat ir paprasčiau planuoti savo apsipirkimą. Kai siekiama, kad kasdieniai apsipirkimai pareikalautų kiek įmanoma mažesnių išlaidų, pravartu pasidomėti, kokia šiuo metu siūloma Iki akcija jums yra pati aktualiausia. Iš daugybės galimų pasirinkimų tikrai atrasite tokias akcijas, kurios geriausiai atitiktų jūsų asmeninius poreikius, taigi, beliks tik apsilankyti  pasirinktoje „Iki“ parduotuvėje.

Daugybė pasiūlymų viename leidinyje

Šiandien rasti įvairias aktualias akcijas galima gerokai paprasčiau nei bet kada anksčiau: jums tereikia peržiūrėti specialų reguliariai atnaujinamą leidinį, ir tai jums padės sužinoti apie geriausius galiojančius pasiūlymus. Šį leidinį galima peržiūrėti ir internetinėje erdvėje: jums nereikės laukti, kol jį gausite į savo pašto dėžutę. Užtruksite vos porą minučių, ir labai greitai galėsite sudaryti būsimų pirkinių sąrašą. Jei planuosite įsigyti tokių prekių, kurioms šiuo metu yra taikoma Iki akcija, apsipirkimo metu galėsite sutaupyti tikrai nemažą pinigų sumą.

Rasti geriausius pasiūlymus galite dar paprasčiau

Žinoma, nuvykus į parduotuvę taip pat galima ieškoti galiojančių ypatingų pasiūlymų, tačiau tai trunka gerokai ilgiau nei tada, jei pirkiniai planuojami dar prieš keliaujant į prekybos centrą. „Iki“ parduotuvės džiugina itin patogiu prekių išdėstymu, todėl rasti tinkamiausius pasiūlymus galėsite iš tiesų labai greitai. Jei laikysitės numatyto pirkinių sąrašo, galite maloniai nustebti, kad tai reikalauja gerokai mažiau laiko!

Pasvarstykite apie lojalumo kortelės įsigijimą

„Iki“ įvairiomis akcijomis lepina ir lojalumo kortelių savininkus, todėl naudinga pasidomėti, kokie pasiūlymai yra parengti būtent šių kortelių savininkams. Įsitikinsite patys, kad yra tikrai nemažai priežasčių įsigyti „Iki“ lojalumo kortelę: jos savininkus džiugina įvairūs individualūs pasiūlymai, išskirtinės nuolaidos, ir t.t. Norite įsigyti šią lojalumo kortelę? Jums tereikia užpildyti specialią anketą ir ją pateikti „Iki“ darbuotojui.

Ypatingi gimtadienio pasiūlymai

„Iki“ parduotuvėje specialiais pasiūlymais mėgaujasi ir švenčiantys savo gimtadienį: jei pildydami lojalumo kortelės anketą nurodysite savo gimimo datą, galite būti užtikrinti, kad jums bus pasiūlyta individuali Iki akcija: nuolaida konkrečioms prekių grupėms, vienkartinė nuolaida kitam apsipirkimui, ir t.t. Tokie pasiūlymai tikrai visada nudžiugina, nes planuodami savo gimtadienio šventę išleisite gerokai mažiau pinigų.

Ką gaminsite šiandien?

Turbūt sutiksite, kad ne visada yra paprasta nuspręsti, ką paruošti pietums ar vakarienei, todėl Iki akcijos jums gali padėti kur kas paprasčiau suplanuoti maisto gaminimą. Sužinoję apie geriausius pasiūlymus galėsite numatyti pirkinių sąrašą ir dar iš anksto pasvarstyti, ką gaminsite iš įsigytų maisto produktų. Maža to, „Iki“ parduotuvėse taip pat galėsite įsigyti jau paruoštų gaminių, kuriems neretai yra taikomi specialūs pasiūlymai.