Mikroautobusų nuoma – smagioms didelių šeimų kelionėms

Kartais kelionių planus sugriauna vienas trūkumas – neturima reikiamos transporto priemonėmis, kurioje, pavyzdžiui, patogiai sutilptų dvi šeimos. Šią problemą išspręsti padės sparčiai Lietuvoje populiarėjanti ir vis daugiau žmonių pamėgta mikroautobusų nuoma.

Mikroautobusas – idealus pasirinkimas, kai keliauja 7-10 žmonių. Pavyzdžiui, daugeliu atvejų net ir išsinuomojus mikroautobusą keliauti gali būti ir pigiau, ir lengviau (nereikės dviejų vairuotojų, sutaupoma kuro ir pan.). Mikroautobusų nuomos paslaugos Lietuvos teikiamos jau nuo pat 1990-ųjų.

Kelionės į užsienį

Mikroautobusai vis dažniau pasirenkami ne tik keliaujant po Lietuvą, bet ir išsiruošus po pažintinę kelionę po Europos šalis – Lenkiją, Slovakiją, Čekiją, Austriją, Vokietiją, Prancūziją, Italiją, Ispaniją, Portugaliją, Kroatiją, Skandinavijos šalis, Didžiąją Britaniją ir pan. Kai kurie ryžtais keliauti ir dar toliau ir neapsiriboja vien Senuoju žemynu, tiek, žinoma, tokios kelionės trunka ilgiau, tad dideli atstumai keliaujančius gali nuvarginti. Keliaujant mikroautobusu, daug pamatoma, galima savarankiškai planuotis maršrutą ir rinktis vietas, kuriose apsistoti ilgiau, tad tokios kelionės daugeliu atžvilgių pranoksta kelionių organizatorių organizuojamas keliones autobusu.

Kolektyvo kelionės ir proginės išvykos

Mikroautobuso dažnai prireikia ir įmonėms, kurios savo darbuotojus siunčia į mokymus, pramogauti į kitus miestus, kai niekas nenori ar negali vairuoti, ir t. t. Tad neseniai savo veiklą pradėjusi mikroautobusų nuomos įmonė, valdanti tinklalapį autobus.lt, siūlo nebrangiai išsinuomoti reikiamo dydžio mikroautobusą. Populiariausi – nedideli 8+1 vietų mikroautobusai. Užsakovų patogumui galima rinktis nuomą tiek su vairuotoju, tiek ir be vairuotojo. Stilingi naujausių modelių mikroautobusai tinka ir šeimos šventėms – krikštynoms, vestuvėms, kai keleivius reikia saugiai pervežti iš vienos vietos į kitą ar keliauti numatytu maršrutu.

Mikroautobusai iš autobus.lt nuomojami tiek su vairuotoju (didesniam 19-21 vietų mikroautobusui), tiek ir be vairuotojo (mažesniems 8+1 vietas turintiems mikroautobusams). Paprastai mikroautobuso nuomos kaina parai – vos nuo 47 eurų. Ši kaina galioja transporto priemonę nuomojantis daugiau kaip 15 d. laikotarpiui. Į mikroautobuso nuomos kainą įskaičiuoti visi ES šalyse galiojantys draudimai, per parą galima nuvažiuoti iki 500 km (jei nesusitarta kitaip).