Kada rinktis krovinių gabenimą jūriniais konteineriais?

Ar žinojote tokį faktą, kad beveik 9 iš 10-ies krovinių visame pasaulyje keliauja jūriniais konteineriais? Kada kalbame apie transportavimą iš Tolimųjų Rytų, Transkontinentinį transportą ir saugų daiktų bei prekių pergabenimą nedideliais kaštais –jūriniai konteineriai yra pats populiariausias metodas visame pasaulyje. Privalumas toks, jog jūriniais konteineriais galima gabenti ir ypatingai didelį ar sunkų krovinį, kurio sausumos ar oro transportas paprasčiausiai nepervežtų.

Rinktis šį krovinių transporto metodą verta, kai:

  • Reikia gabenti labai didelį atstumą
  • Ieškote pigaus ir saugaus transporto
  • Krovinys yra stambiagabaritis
  • Krovinys nėra labai brangus

Lietuvoje turime vieną didelį uostą, kuriame krovininių laivų judėjimas yra gana intensyvus. UAB „HighLogistics“ yra labai ilgai su ekspedijavimu bei tarptautiniu krovinių gabenimu dirbanti įmonė. Viena iš specializacijų –jūriniai konteineriai, kuriuose galima gabenti įvairius krovinius, kurie nėra birūs arba skysti. Jeigu norite nugabenti prekes ar turėti patikimą partnerį eksportuojant bei importuojant gėrybes iš trečiųjų šalių ar ES jūriniais keliais – kreipkitės į UAB „HighLogistics“. Paspaudę ant nuorodos https://hlogistics.lt/juriniai-konteineriai būsite nukreipti į įmonės internetinį puslapį, kur galėsite surasti jums tinkamiausią gabenimo paslaugą bei sužinoti daug daugiau apie dalinių jūrinių konteinerių bei pilnų jūrinių konteinerių (LCL ir FCL atitinkamai) gabenimo paslaugas.

Pagrindinis UAB „HighLogistics“ tikslas – sutaupyti jūsų laiką ir pinigus ieškant efektyviausių ekspedijavimo ir krovinių gabenimo sprendimų. Nuo durų iki durų pristatomi daliniai bei pilni jūriniai konteineriai yra nebrangus bei patogus būdas vykdyti tarptautinę prekybą. Jeigu turite klausimų arba norite užsisakyti tokią paslaugą – kreipkitės į UAB „HighLogistics“.