Kuo yra naudingos plataus asortimento statybinių prekių parduotuvės?

Kas yra geriau už parduotuvę, kurioje galite rasti viską, ko reikia jūsų statybų darbams ir dar daugiau? Čia aptarsime tokių, plataus profilio, parduotuvių pliusus, kad neliktų jokių abejonių, kodėl tai yra geriausias sprendimas, kokį jūs galite priimti.

Pirmiausia leiskite jums pristatyti kai kuriuos apsipirkimo tokiose parduotuvės pranašumus.

Prieinamumas

Daugelis tokių prekių parduotuvių yra prieinamos iš karto, tad tereikia atvykti, sumokėti ir turėti prekę savo rankose jau tą pačią dieną. Tai ypač svarbu, kai paaiškėja, kad statybų aikštelėje staiga kažko jums pritrūko. Dar geriau, kai prekes galima greitai ir patogiai išsirinkti internetu ir atvykti atsiimti į fizinę parduotuvę nelaukiant kurjerio pristatymo. Jums pritrūko vinių, profilių, tinko, o gal montavimo putų? Pastarųjų galite greitai ir lengvai gauti čia: https://torx.lt/kategorija/putos-chemija/montavimo-putos/.

Neterminuotas grąžinimas

Be prieinamumo, svarbus punktas tokio tipo parduotuvių pasiūloje yra neapibrėžtas grąžinimo laikotarpis. Tai leidžia įsigyti didesnį kiekį medžiagų už geresnę rinkos kainą ir baigus statybas atiduoti perteklių, kurio nebeprireiks. Dėl šios galimybės jūs taip pat turite galimybę pasimatuoti konkretų gaminį savo namuose, o jei jis netinka, tiesiog grąžinti. Toli gražu ne visi pasinaudojame interjero dizainerių pagalba ir neturime galimybės vizualizuoti galutinio rezultato, o toks konkretaus produkto išbandymas gerokai sumažina tikimybę apsipirkti neteisingai.

Platus asortimentas internetinėje svetainėje

Kaip taisyklė, fizinėse parduotuvėse prekių asortimentas būna kiek siauresnis, lyginant su internetinėmis svetainėmis. Ir tai visiškai suprantama – ne visos fizinės parduotuvės turi galimybę sandėliuoti visiškai visas prekyboje esančias prekes. Tad tokiu atveju internetinė svetainė atlieka milžinišką paslaugą tiek įmonei, tiek klientui. Čia asortimentas yra nuolat plečiamas ir stengiamasi neatsilikti nuo tendencijų.

Jei fizinėje parduotuvėje rasite tik pagrindines ir populiariausias statybines medžiagas, internetu galite rasti ir kitokių prekių, kurios taip pat reikalingos, tačiau nėra tiesiogiai susijusios su statybomis. Pavyzdžiui vaistinėlės, kurias galite įsigyti statybinių prekių parduotuvėje: apsilankykite internetu – Torx.lt.

Plataus asortimento parduotuvių trūkumai

Pasaulyje niekas nėra tobulas, tad ir tokios parduotuvės turi vieną kitą trūkumą. Tad būkime sąžiningi ir aptarkime juos.

Visų pirma, jei neturite daug žinių apie statybinių medžiagų įsigijimą, fizinėje parduotuvėje praleisite daug laiko. Kiekvienas skyrius turi skirtingą konsultantą, į kurį galite kreiptis, tačiau paprastai pas tokį darbuotoją susidaro eilė, o tai dažnai virsta ilgu laukimu, kol ateis jūsų eilė. Kita vertus, šioje situacijoje gelbėja internetinė svetainė, nes joje kiekviena prekė turi bent minimalų, o kartais ir labai išsamų aprašymą, dėl kurio tampa viskas aišku.

Taip pat verta paminėti ir kainų politiką. Fizinėse parduotuvėse dažnai pigiai galite gauti bazinių prekių, tokių kaip plytelės ar plokštės, tačiau už papildomas prekes, kurių kainos nėra tokios svarbios, sumokėsite daugiau. Neretai kitose parduotuvėse akrilo, silikono ir skiedinio galite įsigyti pigiau. Tuo tarpu tokio tipo parduotuvėse gipso kartono plokštes galite įsigyti pigiau, tačiau profiliai, varžtai ir kaiščiai bus brangesni. Tačiau apsiperkant internetu galite sekti kainų pokytį, lengvai lyginti su konkurentais, tad įmanoma sutaupyti.

Taigi visi paminėti trūkumai iš esmės turi sprendimo būdus.