Veiklos našumo didinimas naudojant verslo procesų valdymą BPR

Yra tikrai daugiau nei vienas verslo procesų valdymo būdas. Dažnai įmonės pasirenka integruoti išmaniąsias sistemas, kad vadovybė bei atsakingi asmenys galėtų stebėti rezultatus bei iškart matyti kas yra ne taip ir kokių dalykų trūksta. To nepakanka, nes sprendimai turėtų būti ir realiame lygmenyje, o ne tik skaitmeninėje erdvėje tam, kad kažkas pasikeistų.

BPR anglų kalboje reiškia BusinessProcessReengineering, o išvertus į lietuvių kalbą terminas būtų: „procesų perprojektavimas“. Šį metodą vien Jungtinėse Valstijose naudoja apie 10-15 tūkstančių įmonių, o  visame pasaulyje tokių verslų suskaičiuoti galėtume dar daugiau. Taigi, jeigu yra tiek daug naudojančių, matyt, tai veikia… O, jeigu pažvelgtume giliau, kaip veikia toji  BPR metodika?

BPR susideda iš kelių etapų. Kone ties kiekvienu etapu ir kiekvienam procesui priskiriamas vadovas/šeimininkas. Jo užduotis yra susidoroti arba pašalinti bet kokius nesklandumus susidariusius ties jo šeimininkaujamu procesu. Pirmasis etapas yra konkrečių verslo procesų tyrimas bei nagrinėjimas. Procesų perprojektavimo vadybos sistema leidžia atsekti procesus, nesukuriančius vertės arba mažinančius įmonės veiklos efektyvumą.

Tikslų apibūdinimą bei pavyzdžius, kaip tai yra naudinga jūsų verslui galite rasti paspaudę ant nuorodos – http://www.iprocess.lt/verslo-procesu-valdymas/4593569753. iProcessspecializuojasi procesų perprojektavimo srityje ir verslo konsultavime bei veiklos optimizavime. Tai itin daug vadybos žinių bei išmanymo reikalaujantis darbas, kuris naudos duos tik profesionalų rankose.

Naudodami BPR turite didelius šansus padidinti verslo našumą, matuoti veiklų rezultatus, įgyvendinti optimizuotus procesus.