„Samsung“ pristato nešiojamą išorinę talpyklą „Samsung Rugged T7 Shield“ – aktyviems, keliaujantiems turinio kūrėjams

Technologijų bendrovė „Samsung“ pristato naują nešiojamąjį išorinį kietąjį diską (angl. solid state drive, SSD) „Samsung Rugged T7 Shield“. Vos delno dydžio nešiojamasis SSD papildė „T7“ šeimą, kurių pagrindiniai privalumai – itin didelis duomenų perdavimo greitis ir pasaulinėje technologijų parodoje „CES“ apdovanotas duomenų saugumo sprendimas, suteikiantis galimybę atrakinti įrenginį piršto atspaudu.

Pasaulyje pripažintas atsparumas

„Rugged T7 Shield“ yra iki šiol patvariausias „Samsung“ sukurtas nešiojamasis SSD. Jis puikiai tinka aktyviems, daug keliaujantiems turinio kūrėjams, kurie saugo daug duomenų, tačiau nenori jaudintis dėl išorinių aplinkybių įtakos įrenginio saugumui.

Standžiame metaliniame korpuse įmontuota nejudanti įranga, tad vartotojų duomenys liks saugūs įrenginiui nukritus net iš 3 metrų aukščio. „Rugged T7 Shield“ atsparumą vandeniui ir dulkėms žymi IP65 sertifikatas. Nepaisant naujo tvirto dizaino, nešiojamasis SSD yra panašaus dydžio kaip kredito kortelė – patogus nešiotis, lengvas, sveriantis vos 98 g.

Išskirtinis našumas

„Rugged T7 Shield“ leidžia perkelti didelės apimties failus per kelias sekundes neįtikėtinu USB 3.2 „Gen2“ greičiu. Dėl integruotos „PCIe NVMe™“ technologijos nuoseklus duomenų nuskaitymo greitis siekia 1050 MB/sek., o įrašymo – 1000 MB/sek. „Rugged T7 Shield“ yra bent dvigubai greitesnis už „T5“ ir iki 9,5 kartų greitesnis už vidinius kietuosius diskus HDD  – tai taupo naudotojų laiką.

„Samsung“ daug dėmesio skyrė ir programinės įrangos optimizavimui, taip siekdamas išspręsti išorinių talpyklų našumo ir perkaitimo problemas, atsirandančias perkeliant didelės apimties failus. Dėl pažangaus „Rugged T7 Shield“ šilumos atlaikymo ir kontrolės sprendimo, vienu kartu perkeliant net 2 TB duomenų įrenginys išlieka optimalios temperatūros, tad jo našumas nė kiek nesuprastėja. Patogus ir greitas duomenų perkėlimas galimas net ir atliekant didelio našumo reikalaujančias užduotis, tokias kaip aukštos kokybės vaizdo įrašų redagavimas ar kodavimas.

Platus suderinamumas ir didelis dėmesys saugumui

Nešiojamasis SSD „Rugged T7 Shield“ suderinamas su keliais įrenginiais, todėl daugybė nuotraukų, žaidimų ir 4K ar 8K raiškos vaizdo įrašų gali būti saugomi kompiuteriuose, „Android“ operacinės sistemos telefonuose ar žaidimų konsolėse. Be to, kuriant naująjį SSD, didelis dėmesys buvo skiriamas ir saugumui: panaudotas AES (angl. Advanced Encryption Standard) 256 bitų kodavimas ir aparatinės įrangos šifravimas, kad vartotojų duomenys liktų saugūs net ir praradus įrenginį.

Patogesniam „Rugged T7 Shield“ valdymui užtikrinti naujasis SSD gavo prieigą prie „Samsung Magician“ programinės įrangos. Ji suteikia galimybę patogiai valdyti diską: akimirksniu sužinoti jo būklę, patikrinti laisvą vietą ar optimizuoti našumą.

Ekologiška pakuotė

Kaip ir kitose nešiojamųjų SSD šeimose, „Rugged T7 Shield“ pakuotė yra trečdaliu mažesnė nei ankstesnėms šeimoms priklausančių įrenginių. Toks ekonomiškesnis pakuotės gamybos būdas leidžia sumažinti išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) kiekį.

„Rugged T7 Shield“ prekyba visame pasaulyje prasidėjo nuo balandžio 26 dienos. Pirkėjai galės rinktis iš trijų nešiojamos išorinės talpyklos spalvų: juodos, smėlio ir mėlynos, ir dviejų talpumo kategorijų: 1 TB ir 2 TB. „Rugged T7 Shield“ pakuotėje atkeliaus kartu su „C į C tipo USB“ ir „C į A tipo USB“ laidais ir trejų metų garantija. Daugiau informacijos.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „coagency”
„Samsung“ pristato nešiojamą išorinę talpyklą „Samsung Rugged T7 Shield“ – aktyviems, keliaujantiems turinio kūrėjams