„FinTech“ įmonė iš Lietuvos laimėjo pažangiausios skolinimo technologijos kūrėjos Europoje apdovanojimą

Tarptautinės „FinTech“ įmonės „Creditonline“, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Lietuvoje, skolinimo technologija buvo pripažinta geriausia Europoje prestižiniuose „FinTech Awards 2021“ apdovanojimuose. Apdovanojimus organizuoja „Wealth & Finance“ žurnalas, o nugalėtojus renka kompetentinga ekspertų komisija. Tai pirmasis toks Lietuvos „FinTech“ bendruomenės įvertinimas „Wealth & Finance“ rengiamuose apdovanojimuose.

„FinTech Awards 2021“ apdovanojimai vyksta nuo 2017 m. Vertindama konkurso nugalėtojus, komisija didelį dėmesį skiria įmonės augimui, klientų skaičiui, bendrovės plėtrai, kuriamos technologijos vystymui. „Wealth & Finance“ apdovanojimuose laimi įmonės iš skirtingų „FinTech“ sektorių  – nuo mokėjimo paslaugų teikėjų iki alternatyvių skolintojų.

„Pergalė „Wealth & Finance“ apdovanojimuose – didelis mūsų komandos darbo įvertinimas. Nuo įmonės įkūrimo pradžios mums pavyko įgyti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio įmonių pasitikėjimą. „Creditonline“ sukurtomis alternatyvaus finansavimo platformomis naudojasi užsakovai iš 15 šalių. Turime padalinį ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinėje Karalystėje, Pietų Amerikoje“, – teigia „Creditonline“ įkūrėjas ir vadovas Juozas Rupšys.

Šiemet įmonė pateko ir į tarptautinės tyrimų platformos „GoodFirms“ reitingą. „Creditonline“ buvo skirta 9 vieta pasaulinio masto paskolų teikėjų programinės įrangos segmente.

Anot J. Rupšio, „Creditonline“ šiemet planuoja toliau investuoti į kreditavimo technologijų tobulinimą, naujų kreditavimo technologijų prototipų bandymus. Įmonė skirs didelį dėmesį ekspertiniam klientų konsultavimui. Bendrovės vizija – teikti paslaugas vieno langelio principu, kad klientas iš „Creditonline“ galėtų ne tik įsigyti kokybišką kreditavimo technologiją, bet gautų ir kokybiškų konsultacijų jo finansų verslo vystymo klausimais.

Apie „Creditonline“

Šiuo metu „Creditonline“ veikia 15-oje šalių, tarp kurių Jungtinė Karalystė, Danija, Ispanija, Brazilija, Meksika, Šveicarija ir Baltijos šalys. Įmonė turi atstovybes Argentinoje ir Jungtinėje Karalystėje. „Creditonline“ kuria vartojimo paskolų, trumpalaikio skolinimo,  lizingo, faktoringo, refinansavimo, sutelktinio finansavimo ir kitų kredito rūšių technologines platformas, skolos ir paskolų administravimo sistemas, teikia rizikos analizės paslaugas, konsultuoja ir pritaiko technologijas konkrečios rinkos aplinkai.

Pranešimą paskelbė: Robertas Šapalas, Brandnomika
„FinTech“ įmonė iš Lietuvos laimėjo pažangiausios skolinimo technologijos kūrėjos Europoje apdovanojimą