Ilgai lauktą sulenkiamą „Samsung“ išmanųjį galima įsigyti ir Lietuvoje

Šiandien Lietuvoje prasideda oficialūs „Samsung“ išmaniųjų telefonų „Galaxy Z Flip“ pardavimai. Didelio dėmesio visame pasaulyje sulaukusius įrenginius jau galima įsigyti Lietuvos mobiliųjų operatorių, elektronikos prekių, firminėse „Samsung“ parduotuvėse bei internete adresu shopsamsung.lt.

Nors oficialūs „Galaxy Z Flip“ pardavimai Lietuvoje prasidėjo tik šiandien, didžiausi technologijų gerbėjai jau spėjo pasinaudoti išankstinių užsakymų galimybe. Šie užsakymai internetinėje shopsamsung.lt parduotuvėje rodo, kad inovatyvus ir išskirtinis įrenginys traukia ne tik pasaulio, bet ir lietuvių dėmesį.

Sulenkus šis unikalaus dizaino telefonas telpa į delną, o atlenkus pasirodo visas jo dydis ir it stiklas lygus paviršius. „Samsung“ tai pavyko pasiekti išradus visiškai naują sulenkiamą „Ultra Thin Glass“ technologiją. Dėl inovatyvių paslėptų lanksčių jungčių ir UX dizaino, šio telefono vartotojai fiksuoti turinį ir juo dalintis galės visiškai nauju būdu. Naująjį telefoną vartotojai galės rinktis iš veidrodinės rožinės ir veidrodinės juodos spalvų.

Naujųjų įrenginių pardavimų pradžios proga, firminėje „Samsung“ parduotuvėje, įsikūrusioje prekybos centre „Panorama“, ir kai kuriose kitose mobiliųjų operatorių bei elektronikos prekių parduotuvėse, vyks specialūs renginiai, kur visi susidomėję galės ne tik išbandyti naująjį „Galaxy Z Flip“, bet ir laimėti įvairius prizus.

Pagrindinės „Galaxy Z Flip“ savybės:

  • Kompaktiškas ir stilingas „Galaxy Z Flip“, sukurtas tiems, kurie technologijas mato kaip būdą išreikšti save. Sulenkus, į mažą veidrodėlį ar piniginę panašus išmanusis puikiai telpa į delną ar nedidelę kišenę, o atlenkus pasirodo visas jo dydis − 6,7 colių ekranas. Atlenktas išmanusis atrodo tarsi itin mažas nešiojamas kompiuteris.
  •  Naujasis telefonas turi pirmąjį sulenkiamą „Infinity Flex“ ekraną su „Ultra Thin Glass“ technologija, dėl to įrenginys yra itin plonas. Centre esanti vaizdo kamera integruota taip, kad ekrane nesimatytų jokių įpjovų objektyvo skylutei, o pirmasis „Samsung“ 21.9:9 santykio ekranas leis mėgautis kino ekranams pritaikytu ir 21:9 vaizdo santykį turinčiu turiniu.
  •  Įrenginyje taip pat integruotos paslėptos inovatyvios lanksčios jungtys su „CAM“ mechanizmu, todėl kiekvienas „Galaxy Z Flip“ atlenkimas ir sulenkimas yra stabilus. Be to, paslėptos lanksčios jungtys suteikia telefonui papildomą apsaugą – mechanizmo valymo struktūrą, kuri purvą ir dulkes surenka specialiais nailono pluoštais ir neleidžia jiems pateikti į vidų.
  • Net ir užlenktame „GalaxyZ Flip“ ekrane galima matyti žinutes, skambučius ar priminimus, patikrinti datą, laiką ir baterijos būklę.
  • Į delną telpantis telefonas pasižymi optimizuota dvigubų akumuliatorių sistema, kuri užima mažiau vietos, tačiau nesumažina baterijos talpos. Taip pat „Galaxy Z Flip“ turi belaidžio energijos dalijimosi funkciją.

Daugiau informacijos apie „Galaxy Z Flip“: https://www.samsung.com/lt/

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas.

Pranešimą paskelbė: Dominyka Dalmotaitė, UAB „Publicum”
Ilgai lauktą sulenkiamą „Samsung“ išmanųjį galima įsigyti ir Lietuvoje

Ilgai lauktą sulenkiamą „Samsung“ išmanųjį galima įsigyti ir Lietuvoje

Ilgai lauktą sulenkiamą „Samsung“ išmanųjį galima įsigyti ir Lietuvoje

Ilgai lauktą sulenkiamą „Samsung“ išmanųjį galima įsigyti ir Lietuvoje