Mobiliųjų aplikacijų, skirtų verslui, pranašumai

Mobiliųjų aplikacijų rinka sparčiai vystosi. Taigi nenuostabu, kad daugelis verslininkų susimąsto ties galimybe sukurti mobiliąją aplikaciją, atkartojančią jų internetinės parduotuvės ar kompanijos svetainės funkcijas. Šioms mobiliosioms aplikacijoms keliamas reikalavimas, kad jos prisidėtų prie verslo vystymosi ir keliskart padidintų jo nešamą pelną. Aš susiduriu su mobiliosiomis aplikacijomis kiekvieną dieną ir galiu pasakyti, kad jų nešama nauda – išties didžiulė. Toliau vardiju pagrindinius privalumus, kuriuos gauna verslininkai, nusprendę susikurti savo įmonę pristatančią ir jos paslaugomis ar prekėmis prekiaujančią aplikaciją.

Kliento lojalumas

Jeigu kompanijos klientas jaučia simpatiją jos mobiliajai aplikacijai, tai jis ieškos įmonės teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių būtent naudodamasis konkrečia mobiliąja aplikacija. Tai patogu ir neatima tiek daug laiko, kiek analogiški veiksmai įprastoje svetainėje ar interneto parduotuvėje. Norėdami pasiekti, kad klientui jų teikiama mobilioji aplikacija būtų patraukli, verslininkai turi investuoti ne tik į programėlės dizainą, bet ir į jos interfeisą ir kitus svarbius veiksnius.

Nuolatinis tarpusavio ryšio palaikymas, naudojant pranešimų funkciją

Naudojant šią funkciją galima nuolatos palaikyti ryšį su klientu, siunčiant pranešimus apie visas įmanomas akcijas, nuolaidas ir specialius pasiūlymus. Tokiu būdu, Jūs primenate klientams apie save. Tačiau šiuo atveju svarbu neįkyrėti ir jausti saiką.

Mobilumas

Šiandien visi išmaniųjų telefonų savininkai nė sekundei su jais nesiskiria, o, dėl galimybės naudotis mobiliuoju internetu, jie visur ir visada gali būti online. Pavyzdžiui, jeigu žmogus nori užsakyti maistą, pakeliui namo, tai, naudodamasis programėle, galės gana lengvai įgyvendinti šį tikslą.

Individualus priėjimas

Mobilioji aplikacija gali „įsiminti“ kliento poreikius ir, remdamasi jo naršymo istorija, siūlyti jam tas paslaugas ir prekes, kurios, labiausiai tikėtina, bus jam aktualios ir patrauks dėmesį.

Prisirišimas

Dėl tos priežasties, kad išmanusis telefonas nuolat – kliento rankose, šį įrenginį galima laikyti labiau suasmenintu nei kompiuterį, kuriuo dažniau naudojasi ir kiti šeimos ar viešosios erdvės, kurioje juo naudojamasi, nariai. Todėl į mobiliąsias aplikacijas telefone vartotojai žiūri palankiau, nei į internetines svetaines. Ypač, kai programėlė dirba kokybiškai ir be klaidų.

Automatizacija

Verslui skirtų mobiliųjų aplikacijų veikimo esmė glūdi kompanijos procesų automatizacijoje. Matydamas tai, klientas priima įmonę kaip šiuolaikinę ir perspektyvią, tiki, kad ji ir toliau vystysis ir, todėl, įmone, išleidusią savo mobiliąją aplikaciją, priima dar palankiau. Tai, paprasčiau tariant, paperka vartotoją.

Išvada:

Kuo daugiau ambicijų pasižymi Jūsų verslo planas, tuo naudingesnis bus mobiliosios programėlės, leidžiančios naudotis Jūsų paslaugomis ar pirkti Jūsų parduodamas prekes, įdiegimas. Juk mobilioji aplikacija ne tik padės atrasti naujų klientų, bet ir pasitarnaus didinant jau turimus pasiekimus. Įmonės, kurių sritys yra mobilių aplikacijų kūrimas – Appside arba bet kokie kiti, kuriuos galėtumėt rasti internete, padės jums įgyvendint aplikacijas verslui. Mano nuomone, verslas šiomis dienomis neįsivaizduojamas be mobiliųjų aplikacijų. Jos reprezentuoja Jūsų įmonę kaip šiuolaikišką, perspektyvią kompaniją

Add a Comment