Mini ekskavatoriaus nuoma kasimo darbams

Įrangos nuoma yra puiki galimybė vienkartiniams projektams arba turint įmonę ir norint, kad priežiūros išlaidos būtų mažos. Mini ekskavatoriai yra nedideli, tačiau gali tikti įvairiems kasimo darbams. Peržvelkime, kodėl mini ekskavatoriaus nuoma gali būti puikus pasirinkimas kitam darbų projektui.

  1. Vikrumas

Mini ekskavatoriai yra labai manevringi. Jie turi galimybę efektyviai dirbti bet kokio dydžio vietose, daugelyje vietovių. Jų kompaktiškas pobūdis leidžia jiems patekti į siaurą arba ribotą erdvę ir sutrumpina padėties nustatymo laiką, palyginti su dideliais ekskavatoriais.

  • Tinka praktikantams

Mini ekskavatorių mokymosi kreivė nėra didelė. Lengva išmokti valdyti mini ekskavatorių, kuris sumažina mokymosi išlaidas ir laiką. Jei pasirenkama jį nuomotis namų projektui, pakankamai greitai yra išmokstama jį valdyti savarankiškai ir taip greitai atlikti darbą. Taip pat galima naudotis kai kuriomis pagrindinėmis naudojimo instrukcijomis.

  • Lengvas priėjimas

Kai kuriose vietose reikia praleisti daug laiko, norint paruošti plotą, kad jame galėtų dirbti didelis ekskavatorius. Mini ekskavatoriai gali judėti į siauras vietas ir jose būti lengvai valdomi.

  • Mažesnė žala darbo vietai

Lengvesnis mini ekskavatoriaus svoris lietaus metu neužkasa dirvožemio ir darbo vietos netampa purvais. Didelis ekskavatorius gali greitai sudarkyti dirvos paviršių, ypač esant drėgnoms sąlygoms lauke. Išsinuomojus mini ekskavatorių ant eksploatacinių paviršių bus paliktas labai mažas pėdsakas ir sumažinta rizika važiuojamiesiems keliams bei sodams.

  • Lengvas transportavimas

Mini ekskavatorius lengva transportuoti priekabomis. Dideliems ekskavatoriams vežti reikia didelės priekabos su bortu ir didelio sunkvežimio. Didesnės įrangos pakrovimas yra pavojingesnis ir užima daugiau laiko. Mini ekskavatoriaus nuoma pašalina brangią didelių ekskavatorių judėjimo logistiką. Taip pat mini ekskavatorių valdymas yra daug ekonomiškesnis. Yra sunaudojama daug mažiau degalų.