Ką reikia žinoti prieš perkant automobilio valytuvus?

Kaip pasirinkti tinkamo dydžio priekinio stiklo valytuvus, kad važiuodamas mašina ir susidurdmas su lietumi, jums tai nesukeltų nepatogumų. Lengva pamiršti savo priekinio stiklo valytuvų šepetėlius – kol jums jų prireiks. Tuo metu, kai lyja ar sninga ir įjungiate valytuvus, galite pastebėti, kad ašmenys yra seni ir susidėvėję, o jie netinkamai atlieka savo darbą.

Kodėl svarbu kokybiški langų valytuvai. Matomumas per priekinį stiklą yra gyvybiškai svarbus saugiam vairavimui, todėl dirbantys valytuvų šluotelės yra būtinos, kad kelyje būtų saugu esant blogam orui, esant dulkėtoms važiavimo sąlygoms ir net vabzdžių spiečiams. Valytuvų šepetėlių keitimas paprastai yra paprastas ir dažnai nereikia įrankių, o daugelis automobilių dalių parduotuvių gali padėti įdiegti naujus valytuvų šluoteles.

Naujų valytuvų šepetėlių montavimas. Keičiant automobilio valytuvų šluoteles, svarbu žinoti, kad galite pakeisti visą valytuvo gumelę arba tik guminį įdėklą. Jums reikia poros adatos ir nosies replių, kad pakeistumėte tik guminį įdėklą, ir daugelis žmonių kiekvieną kartą sumontuoja visiškai naują ašmenį, kad būtų paprasčiau. Perskaitykite instrukcijas, pateiktas naujoje valytuvų šepetėlių pakuotėje, kad sužinotumėte, kaip valytuvus sumontuoti savo automobilyje.

Tinkamų valytuvų gumelių pasirinkimas. Kiekviename automobilyje yra gamintojo rekomenduojamas valytuvo mentės dydis, būdingas šiai markei, modeliui ir metams. Būtina pasirinkti tinkamo dydžio pakeitimo ašmenis jūsų konkrečiai transporto priemonei. Yra keli būdai, kaip sužinoti tinkamą automobilio valytuvų dydį: ieškokite mašinos aprašymo vadove, eikite į bet kurią autodalių parduotuvę ir naudokite jų „valytuvo mentės dydžio ieškiklį, tinkamo valytuvo dydžio ieškokite internete, išmatuokite savo automobilio valytuvų šluoteles. Kai kuriose transporto priemonėse abu peiliai yra skirtingo dydžio, todėl labai svarbu sumontuoti teisingą dydį tiek vairuotojo, tiek keleivio pusėje.