Kur pirkti mobiliuosius telefonus?

Mobilusis telefonas – prietaisas, be kurio daugelis žmonių nebeįsivaizduoja savo kasdienybės. Jei rytą beskubėdami iš namų pamirštame telefoną, visa dieną jaučiamės tarsi „be rankų“. Šiuolaikiniai mobilieji telefonai jau nenustebina nei ypač dideliu ekranu, nei išnykusiais mygtukais, programėlių gausa, priminimais, kokybiškomis nuotraukomis, filmuota medžiaga ir kt. Įvairių apklausų ir tyrimų duomenimis, vidutiniškai žmonės mobiliuosius telefonus keičia kas 2 arba 3 metus. Nustatyta, kad dažniau mobiliuosius keičia jaunimas, o kuo žmogus vyresnis, tuo jis labiau linkęs prisirišti prie senojo telefono ir tuo jam sunkiau įprasti naudotis naujuoju telefono aparatu.

Kur lietuviai perka telefonus?

Visas galimybes dažnai keisti mobiliuosius telefonus suteikia specialūs portalai, pavyzdžiui, Skelbimucentras.lt, kuriuose telefonų skelbimai yra vieni populiariausių. Skelbimų portaluose galima rasti telefonų, kurie kainuoja ženkliai pigiau nei parduotuvėse ar perkant iš operatorių, bet vis dar yra su garantiniu aptarnavimu. Taip pat skelbimų portalai labai patogūs, kai telefonas sugedo ir reikia įsigyti jam detalę. Skelbimuose gausu ir mobiliųjų telefonų meistrų, kurie telefonus taiso labai palankiomis kainomis, kontaktų.

Naujų telefonų rinka taip pat nestovi vietoje: išmaniųjų telefonų gamintojai kasmet pristato vis pranašesnius flagmanus, suteikia galimybę telefonus pirkti išsimokėtinai be jokio pabrangimo, pasiūlo įvairius planus nuo pigesnių skambučių iki interneto kartu su pigesniu telefonu, prideda įvairių dovanų. Tuo tarpu besirenkantieji telefonus nuodugniai tikrina parametrus: parduodami mobilieji turi pasižymėti ilgai tarnaujančiais akumuliatoriais, greitu veikimu, kokybišku vaizdu ekrane ir aukšta nuotraukų raiška. Kartais mobilieji atsisiunčiami arba parsivežami iš užsienio.

Kur mobiliųjų telefonų galima įsigyti pigiau?

Pigiau telefonų galima įsigyti skelbimų portaluose: kartais žmonės įsigyja mobiliuosius telefonus, tačiau nemoka ar dėl kažkokių priežasčių nenori jais naudotis, todėl juos parduoda net iki 50 proc. pigiau. Tai puiki proga įsigyti išsvajotąjį telefoną. Skelbimų portaluose parduodami mobilieji savo kokybe nenusileidžia parduotuvėse pirktiems telefonams, tiesiog reikia pasirinkti patikimus pardavėjus. Pigiau telefonus įsigyti galima lietuviškose internetinėse parduotuvėse, iš pažįstamų, kurie nusprendė pasikeisti telefoną, taip pat iš užsienio elektroninių parduotuvių, ypač jei nereikia mokėti muito ir siuntimo mokesčių.