Kur kreiptis sugedus dujiniam katilui?

Sugedusį katilą bjauriausia rasti žiemos metu. Tuomet reikia labai skubiai ieškoti pagalbos nes namai atšala per kelias valandas. Ne taip baisu tiems, kurie turi kombinuotą šildymo sistemą į kurią integruotas ir kieto kuro katilas arba bent jau turi svetainėje židinį. Iš bėdos šeimyna nesušals gyvendama tokiomis spartietiškomis sąlygomis kol pataisysite katilą.

Nebijokite pastudijuoti katilo veikimą

Daug dujinių katilų problemų nėra susiję su gedimais, jie kyla iš vartotojų nežinojimo kaip naudotis gaminiu. Ne tą mygtukų kombinaciją paspaudėte ir nebeužsidega liepsnos ženklelis. Nepaspaudėte čiaupo mygtuko, štai jums ir nėra karšo vandens. Galbūt buvo išvykę kelioms dienoms pailsėti ir pamiršote, kad užsukote dujų tiekimo žarnos klendę. Nepulkite ieškoti meistro, pradžioje apžiūrėkite katilą pats. Net ir nuėmus dujinio katilo apsauginį dangtį, nieko įspūdingo neišvysite, viduje degiklis, išsiplėtimo indas, cirkuliacinis siurblys ir dar keletas mechanizmų. Priveržti lašantį vandentiekio vamzdžių sujungimą sugebėsite ir pats jei tik turite santechniko reples. Pasistenkite nustatyti galimą gedimą savo nuožiūra ir bent jau nepadaryti kvailų klaidų dėl kurių galite prarasti 50 eurų, kai atvykes meistras konstatuos, kd jokio gedimo nėra, tiesiog nemokate naudotis dujiniu katilu.

Tik su rekomendacija

Ieškodami patikimų dujinių katilų meistrų galite susisiekti su gamintojo atstovais pavyzdžiui Junkers. Vadybininkas jums pasakys kurios įmonės bendradarbiauja ir gali suteikti paslaugas kokybiškai. Dujiniams katilams aptarnauti reikalingos specialios žinios, gamintojai nuolat organizuoja mokymo kursus apie naujus ir senus dujinius katilus. Mokymai vyskta apie gedimų identifikavimą, detalių keitimą, programavimo klaidų šalinimą ir daug kitų specifinių dalykų. Prieš 20 metų dujinis katilas buvo paprastas, kaip sakoma, kaip trys kapeikos. Moderniuose kondensaciniuose katiluose yra įdiegtas daug elektronikos ir programų. Ieškant rimtų gedimų, prie katilo reikia prijungti kompiuterį ir kitus daviklius tikrinančius nešiojamus įrenginius. Tai brangūs įrenginiai, kuriuos turi ne kiekvienas kaimo meistras, todėl gero meistro ieškokite ne tas kuris arčiausiai jūsų, o tas kuris turis reikiamą įrangą dujinio katilo patikrinimui. Gerų patarimų kur ieškoti meistro gai duoti ir jūsų kaimynai kurie taip pat naudoja dujinius atilus namo šildymui, tereikia paimti teefoną ir jiems paskambinti ir paprašyti pagalbos.