Kas reikalinga patogiai biuro kėdei?

Renkantis biuro kėdę svarbiausia yra patogumas. Juk ant šio baldo praleidžiame kone visą darbo dieną, tad pirmenybę turime teikti gerai savijautai ne tik darbo metu, bet ir po jo. Jei darbo kėdė patogi, baigę darbą niekuomet nejausite nugaros ar kaklo skausmų. Aptarkime, kokia turi būti patogi darbo kėdė.

  • Reguliuojamas aukštis

Patogiai biuro kėdei reguliuojamas aukštis yra privalomas. Sėdint ant kėdės sulenktos per kelius kojos turi sudaryti 90 laipsnių kampą. Kėdės aukštis reguliuojamas atsižvelgiant į žmogaus ūgį.

  • Reguliuojamas, patogus atlošas

Kėdės atlošas turi laikyti visą nugarą, tad jis turi būti pakankamai aukštas ir patogus. Taip pat svarbi atlošo forma. Anatomiškai gerai prie nugaros formos prisitaiko S formos atlošai. Taip pat atlošas turi būti reguliuojamas, kad bet kokioje pozicijoje jaustumėtės patogiai. Platų patogių ir aukštos kokybės biuro kėdžių pasirinkimą rasite paspaudę čia.

  • Minkšti, reguliuojami porankiai

Porankiai padeda išvengti pečių ir kaklo įtampos bei skausmų. Porankiai reguliuojami pagal stalo aukštį ir žmogaus ūgį. Tad svarbu kad jie turėtų reguliavimo funkciją. O porankiai su paminkštinimais suteikia dar daugiau komforto.

  • 4 ar 5 besisukantys aplink savo ašį ratukai

Atkreipkite dėmesį ir į biuro kėdės ratuku. Lengvesnis ir patogesnis kėdės važiavimas bus, kai kėdės ratukai ne fiksuoti, bet besisukantys aplink savo ašį. Nuo ratukų skaičiaus priklauso kėdės manevringumas. Optimaliausiomis savybėmis pasižymi kėdės su penkiais ratukais.

Tai pagrindinės savybės, nuo kurių priklauso biuro kėdžių patogumas. Be abejo, kėdės kokybė ir ilgaamžiškumas taip pat svarbus. Dažniausiai kokybiškos, patikimų gamintojų kėdės būna patogios, komfortiškos, patvarios ir gražaus dizaino. Ineternete galima rasti puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčių biuro kėdžių.