Internetinių svetainių kūrimas – šių laikų tendencija?

Šiais laikais vis daugiau ir daugiau savo veikla ar produkcija prekiaujantys žmonės turi internetines svetaines. Tai lyg ryškus žingsnis į virtualų pasaulį ir galimybė būti pastebėtiems internete. Paprastai kuriant internetines svetaines yra labai svarbus dizainas, nes tai lyg pirmojo įspūdžio sudarymas jūsų būsimiems klientams. Todėl internetinių svetainių kūrimas turi būti pagrįstas moderniu dizainu, patogia navigacija, sudominančiomis antraštėmis bei kokybiška vaizdine medžiaga.

Kodėl svarbus tam tikrų puslapių kūrimas ir tinkamas elementų išdėstymas?

Kiekvienoje svetainėje privalo būti patrauklus pirmasis – pasitinkantis internetinės svetainės puslapis. Šiame puslapyje būtina pateikti informaciją: kuom jūs esate išskirtiniai ir įtikinti klientą, jog jam reikia jūsų paslaugų. Taip pat galite pridėti ir trumpą paslaugų ar prekių aprašymą, atsiliepimų skiltį ir pan. Internetinėje svetainėje nepamirškite pridėti ir savo įgyvendintų projektų ar partnerių, su kuriais dirbote – tai suteikia pridėtinio pasitikėjimo. Na ir žinoma kontaktinės informacijos puslapis. Tinkamas puslapių kūrimas bei elementų išdėstymas yra jūsų internetinės svetainės kokybės atspindys.

Kodėl internetinių svetainių kūrimas yra gan brangi paslauga?

Internetinių svetainių kūrimas Lietuvoje kainuoja nuo 160 eurų iki keletos tūkstančių. Paprastai ši kaina priklauso nuo įmonės bei svetainės kūrimo ypatybių. Jeigu jūsų svetainė kuriama pasitelkiant šabloninį pavyzdį, tuomet kaina svyruotų nuo 160 eurų iki 600 eurų. Šiuo atveju būtų pritaikomas šablonas jūsų svetainei ir vykdomi specifiniai pakeitimai pagal jūsų pageidavimus. Na o norintiems išskirtinio dizaino su tam tikromis unikaliomis detalėmis – rekomenduojama rinktis programiškai kurtą internetinę svetainę. Ši svetainė kainuotų intervale nuo 600 eurų iki keletos tūkstančių. Šio tipo svetainė būtų kuriama greičiausiai per mėnesį, gali trukti net ir keletą. Šabloninės svetainės sukūrimo trukmė nuo savaitės iki mėnesio.

Apibendrinant, galima teigti, jog internetinė svetainė šiuolaikiniame pasaulyje yra svarbus elementas versle. Tačiau kiekvienas gali priimti sprendimą kokio tipo ją rinktis – ar daug pigesnį šabloninį variantą, kurį galima laisvai pakoreguoti ir sumodeliuoti kūrybiškai įdomų dizainą, ar investuoti kelis tūkstančius ir turėti unikalių elementų kupiną internetinę svetainę.