GSM signalizacija namams

GSM signalizacija gali būti puikus priedas planuojant savo namų saugumą. GSM šifruojasi, kaip globali sistema mobiliesiems įrenginiams, tai reiškia, kad tokios apsaugos sistemos jungiasi tiesiai per GSM korinį tinklą. GSM signalizacijos gali būti praktiškas belaidis namų apsaugos variantas, todėl šiame straipsnyje plačiau apžvelgsime šiuos apsaugos sistemų variantus.

Kokie GSM signalizacijų privalumai?

GSM signalizacijos yra patikima priemonė norint užtikrinti kokybišką namų saugumą. Jei kas nors bandytų atjungti jūsų namų GSM signalizaciją, jiems neužtektų tiesiog nutraukti elektros tiekimo jūsų namuose ar perpjauti telekomunikacinius kabelius. Dauguma GSM signalizacijų veiks, kaip veikusios, kadangi dažniausiai jos turi integruotą bateriją viduje, kuri leidžia signalizacijai veikti kurį laiką be elektros, o SIM kortelė veikianti GSM ryšiu visuomet išliks prijungta prie interneto tinko, kadangi WIFI ryšys jai nėra reikalingas. Tai pat, dauguma GSM signalizacijų yra visiškai belaidės. Tai reiškia, kad visus signalizacijos daviklius galėsite pasijungti be vargo, nevedžiodami jokių papildomų laidų. Visi jie tai pat veiks baterijų pagalba, todėl nereikės jaudintis dėl elektros dingimo įsilaužimo atveju. GSM signalizacija yra paprastai pajungiama namų apsaugos sistema, todėl ją gali pasijungti kiekvienas net ir nepatyręs vartotojas. Paprastas pajungimo būdas leidžia sutaupyti ir nemokėti papildomai už profesionalias montavimo paslaugas, kurios dažnai sudaro visą signalizacijos kainą ar net daugiau.

GSM signalizacijos trūkumai

Visoms GSM signalizacijoms veikti reikalinga SIM kortelė, todėl visai, kaip ir telefone už esamą internetą kortelėje reikia mokėti mėnesinį mokestį, kuris priklauso nuo duomenų kiekio ir pasirinkto tiekėjo. Todėl, nusprendę įsigyti GSM signalizaciją turėkite omenyje, kad prie visos sistemos kainos papildomai dar prisidės mėnesinis mokestis už interneto ryšį. Tai pat, kartais pasitaiko atveju, kuomet įsilaužėliai naudoja GSM ryšio blokavimo priemones, tad jei jiems pavyktų jūsų teritorijoje užblokuoti GSM ryšį yra tikimybė, kad GSM signalizacija tuo metu neveiks. Žinoma, šiai problemai yra sprendimas, kadangi egzistuoja signalizacijos palaikančios tiek GSM tiek WIFI ryšį vienu metu.

Žinoma, dauguma GSM signalizacijų nėra tokios lanksčios, kaip kitos išmanios apsaugos sistemos. Su GSM signalizacija negalima matyti to, kas vyksta namuose gyvai. Norint turėti tokią galimybę papildomai reikalingos apsaugos stebėjimo kameros.