Gera žinia tiekėjams – „Bitės grupė" įkūrė centralizuotą įrenginių pirkimo centrą

Norėdama pagreitinti vidinius procesus ir palengvinti darbą tiekėjams, „Bitės“ įmonių grupė įkūrė įrenginių pirkimo centrą „Device HUB“. Viską sutelkus vienose rankose, grupės įmonės galės dirbti greičiau ir praplėsti siūlomų produktų asortimentą, klientai – įsigyti įrenginių už geriausias kainas, o tiekėjai – optimizuoti organizacijos procesus dirbant su vienu stambiu klientu vietoj daug mažesnių.  

Visos „Bitės grupei“ priklausančios bendrovės perka ir parduoda daugybę skirtingų prekių – pradedant telefono dangteliu už kelis eurus, baigiant dulkių siurbliais ar elektriniais paspirtukais. Vis besiplečiančiomis prekių kategorijomis iki šiol rūpinosi kiekviena bendrovė atskirai, tačiau tai dažnai sutrukdydavo gauti geriausią kainą ir sukeldavo nesklandumų organizacijos viduje. 

Norint konsoliduoti visus grupės įrenginių pirkimus ir padidinti „Bitės grupės“ derybinę galią, įkurtas įrenginių pirkimo centras „Device HUB“. 

Tadas Navaitis, „Bitės“ pirkimų ir produktų didmeniniams klientams direktorius, sako, kad „Bitės grupė“ žengė didelį žingsnį „vieno langelio principo“ link. Jo įgyvendinimas siejamas su didelėmis, šiuolaikiškomis bei inovatyviomis organizacijomis, siekiančiomis sumažinti ilgai trunkančius ir naudos nekuriančius procesus gamyboje, transportavime ir kt. ir taip pagerinti savo veiklos ir valdymo sistemos efektyvumą. Priimdama šį sprendimą „Bitės grupė“ įrodė savo konkurencinį pranašumą, kaip naudojant mažesnius išteklius sukurti didesnę vertę klientui bei tiekėjams. 

„Didelės įmonės, norėdamos dirbti greičiau ir lengviau, yra priverstos konsoliduoti vidinius procesus. Įrenginių pirkimo centras padės mums praplėsti produktų asortimentą, užtikrinti geriausias kainas klientams, o kartu palengvins vidinius procesus. Visiems bus aišku, į ką kreiptis dėl konkrečių klausimų, susijusių su įrenginiais.

Įrenginių pirkimo centro naudą pajus ir tiekėjai. Jų darbas taps greitesnis ir efektyvesnis, nes užsakymą jiems reikės ruošti vienam stambiam klientui, o ne keliems mažesniems“, – sako T. Navaitis. 

Už sklandžią įrenginių pirkimo centro veiklą – bendradarbiavimą su pardavėjais ir tiekėjais visoms „Bitės grupės“ bendrovėms – bus atsakingi 5 kategorijų vadovai. 

Prietaisų pirkimo centrui visoms įmonėms visose Baltijos šalyse – „Bitė Lietuva“, „Bite Latvija“, „TV3 Group”, „Home3“, „Baltcom“, „Latnet“ ir kt. vadovaus Roberts Birnbaums. 

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „Gravitas Partners”
Gera žinia tiekėjams – „Bitės grupė" įkūrė centralizuotą įrenginių pirkimo centrą