5 vertingi patarimai, kaip į svetainės interjerą integruoti televizorių

Vienas iš pagrindinių elementų namuose, kuriuose kasdien renkasi šeimos nariai, vaikai ir draugai, yra televizorius. Tiesa, ne visada paprasta integruoti televizorių į svetainės interjerą, todėl „LG Electronics“ specialistai pateikia 5 rekomendacijas, į ką vertėtų atkreipti dėmesį planuojant, kaip atrodys svetainė.

1. Televizoriaus dizainas

Tam, kad televizorius kuo geriau įsilietų į interjerą, reikėtų ieškoti televizoriaus kuo siauresniu ekrano rėmu. Apie būsimą televizoriaus vietą derėtų pagalvoti dar prieš jį perkant. Pavyzdžiui, būtų gerai iš anksto nuspręsti, ar šis prietaisas kabės ant sienos, ar stovės ant stovo arba komodos. Svarbu atminti, kad kiekviena televizoriaus ekrano technologija turi tam tikrų privalumų ir trūkumų.

Pagrindinis OLED televizorių dizaino pranašumas – prietaiso lengvumas ir plonumas. Tokį televizorių lengva pakabinti ant sienos ir apskritai paprasčiau integruoti į kambario interjerą. LCD televizorių ir jų variantų privalumas – platus televizoriaus dizaino variantų pasirinkimas ir prieinamumas. Žinoma, reikia pagalvoti ir apie televizoriaus korpuso spalvą. Juodas korpusas geriausiai tiks interjere, kuriame vyrauja tamsios spalvos, o pilkas – pastelinių spalvų fone.

2. Paviršiaus parinkimas

Norėdami ne tik patogiai matyti vaizdą, bet ir mėgautis aukščiausios kokybės garsu, televizorių pastatykite ant stabilaus paviršiaus. Prieš pirkdami naują baldą pasidomėkite, ar jis pagamintas taip, kad sumažintų neigiamą garso vibracijos poveikį. Juk norisi, kad garsas būtų malonus ausiai. Turėkite omenyje, kad prie baldo ar kitos vietos, kurioje stovės televizorius, reikės nutiesti laidus – pagalvokite, ar pavyks juos tinkamai paslėpti ir jie negadins estetinio vaizdo. OLED televizoriai gali būti vos kelių milimetrų ar centimetrų pločio, taigi puikiai atrodys ant sienos.

3. Televizoriaus vieta

Televizorių galima laikyti įvairiose vietose. Viskas priklauso nuo namų interjero sprendimų. Norint matyti aukščiausios kokybės vaizdą, televizorius turi stovėti vietoje, į kurią niekada nekrenta tiesioginiai saulės spinduliai, taigi patartina jį statyti kuo toliau nuo langų.

Televizorių galima integruoti į lentynų, užimančių visą kambario sieną, sistemą. Tokiose lentynose galima laikyti ir kitokius daiktus ar prietaisus. Estetiniu požiūriu vienas gražiausių sprendimų – paslėpti televizorių kokioje nors spintelėje su stumdomosiomis ar nuleidžiamosiomis durelėmis. Kita vertus, funkcionalesnis variantas būtų baldas, ant kurio stovintis televizorius būtų šiek tiek išlindęs iš viso baldo tūrio, o laidai ir priedai pasislėptų viduje. Jei televizorius tvirtinamas prie sienos, reikėtų atkreipti dėmesį, kaip jį tinkamai įkomponuoti ir kokiomis priemonėmis pritvirtinti.

Dar vienas, ne toks įprastas variantas – integruoti televizorių į sieną. Tai daroma ir praktiniais, ir estetiniais sumetimais. Jei turite naminių gyvūnų ar mažų vaikų, tai yra geras būdas apsisaugoti, kad jie televizoriaus nenuverstų ar kitaip nesugadintų.

4. Nepamirškite paslėpti laidų

Įprasti namų kino teatrai – jau praeitis. Galinius garsiakalbius pakeitė „SoundBar“ garso sistema su „Dolby Atmos“ – šios sistemos turėtų būti iš anksto integruotos į patį prietaisą. Vis dėlto beveik kiekvienam televizoriui reikalingas koks nors papildomas įrenginys – priedėlis, žaidimų konsolė ar pan., todėl jei televizorius kabės ant sienos, reikia numatyti papildomą lentynėlę. O tam, kad galėtumėte paslėpti laidus, rekomenduojama jiems įrengti lovelį.

5. Televizorius – interjero puošmena

Jei televizoriui suteikiamas ne tik funkcinis, bet ir puošybos vaidmuo, jo vietą galėtų pabrėžti ar prie jo galėtų būti derinami kiti interjero elementai. Pavyzdžiui, tamsus ekranas galėtų įsilieti į didesnę nespalvotą nuotrauką, esančią ant sienos. Ploni televizoriai net ir išjungti geriau atrodys fone su tekstūra – jie taps papildomu dizaino elementu.

Kuriant namų įvaizdį galima sugalvoti estetiškai patrauklų televizoriaus foną ir kambarį paversti dailės galerija. Ar televizorius stovės ant stalo, ar kabės ant sienos, svarbiausia – koks jo fonas. Pavyzdžiui, mediniai rėmai, akmens plytelės, mūras, neįprastos spalvos tapetai ar kitokios įdomios reljefinės medžiagos gali padėti televizoriui išsiskirti iš interjero arba atvirkščiai – gražiai į jį įsilieti.

# # #

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
5 vertingi patarimai, kaip į svetainės interjerą integruoti televizorių