„Coherent Solutions“ vadove Lietuvoje tapo Lina Šiumetė

JAV programinės įrangos kūrimo bendrovės „Coherent Solutions“ įsteigto centro Lietuvoje generaline direktore paskirta Lina Šiumetė. Ilgametę patirtį tarptautinėse finansų ir technologijų kompanijose sukaupusi specialistė šias pareigas pradėjo eiti nuo š. m. balandžio 1 d. L. Šiumetės teigimu, šiuo metu bendrovė daugiausiai dėmesio skiria ambicijų nestokojančios tvarios komandos kūrimui bei siekia tapti šiuolaikišku ir patraukliu darbdaviu. Iš viso „Coherent Solutions“ Lietuvoje planuoja įdarbinti apie 100 darbuotojų.

Bendrovės „Coherent Solutions“ įkūrėjas Igoris Epshteynas džiaugiasi, jog L. Šiumetė sutiko vadovauti Lietuvoje įsteigtam programinės įrangos kūrimo centrui. Anot jo, norint sėkmingai pradėti ir tęsti veiklą naujoje rinkoje, kartu tikintis, kad nuo pagrindinio biuro nutolusiame centre bus puoselėjamos pagrindinės „Coherent Solutions“ vertybės, buvo būtinas tvirtas ir patyręs vadovas.

„Mums reikėjo lyderio, kuris gerai išmanytų vietinę rinką ir verslo subtilybes, degtų aistra siekti tobulumo bei žinotų, kaip suburti profesionalią komandą, su kuria galėtų pasiekti užsibrėžtų tikslų. Esu tikras, kad Lina turi visas šias savybes. Lietuvoje matome palankias sąlygas augimui bei tolimesnei plėtrai į Šiaurės Europos ir Baltijos šalis, todėl esu įsitikinęs, kad Linos turima patirtis, jos energija bei vietinės rinkos išmanymas taps viena iš pagrindinių sėkmingo „Coherent Solutions“ starto, o vėliau ir įsitvirtinimo rinkoje, priežasčių“, – sako I. Epshteynas.

Psichologijos magistro laipsnį Vilniaus universitete įgijusi bei tarptautinio verslo administravimo ir vadybos studijas Baltijos vadybos institute (angl. Baltic Management Institute) baigusi L. Šiumetė pastaruosius beveik trejus metus dirbo kreditų valdymo paslaugų bendrovės „Intrum“ operacijų ir IT vadove Baltijos šalyse. Prieš tai ji ėjo „Nasdaq“ Rinkos operacijų skyriaus Lietuvoje vadovės pareigas bei penkerius metus dirbo Vilniuje įsikūrusiame „Barclay‘s“ technologijų centre. L. Šiumetė taip pat aktyvi ir visuomeninėje veikloje – yra dviejų nevyriausybinių organizacijų valdybos narė, keturis metus kaip mentorė dalyvauja „Women Go Tech“ programoje.

„Man labai malonu prisijungti prie „Coherent Solutions“ ir padėti šiai bendrovei plėtoti savo veiklą Lietuvoje. Esu įsitikinusi, kad prie įmonės prisijungiu tinkamu laiku, nes šiuo metu ji sparčiai auga ir keičiasi, turi daug klientų ir įdomių projektų, prie kurių galėsiu prisidėti. Būtent „Coherent Solutions“ taikoma plokščia organizacinė struktūra, verslumo dvasia ir lankstus įmonės valdymas tapo faktoriais, kurie paskatino mane priimti šį iššūkį“, – teigia L. Šiumetė.

Naujoji vadovė džiaugiasi, kad jai Lietuvoje talkins ir padės įsitvirtinti daugiau nei 20 savo srities profesionalų iš skirtingų šalių. L. Šiumetė taip pat atskleidžia, kad ilgainiui tikimasi ne tik prisitraukti talentų, bet ir išplėsti savo veiklą regione.

„Coherent Solutions“ jau yra sukaupusi didžiulę tarptautinę patirtį ir platų klientų bei įgyvendintų projektų portfelį, todėl sieksime prisitraukti jaunuosius talentus, kuriems norime perduoti tarptautinėje rinkoje įgytas kompetencijas. Tačiau tuo pačiu esu tikra, kad mūsų turimos žinios gali sukurti unikalią pridėtinę vertę vietos klientams. Dar svarbiau, kad visa tai galėsime papildyti lokaliomis žiniomis apie vietinę rinką ir pramonės specifiką, kas padės mums dar labiau priartėti prie klientų“, – kalba L. Šiumetė.

Plačiau apie „Coherent Solutions“

„Coherent Solutions“ yra individualizuota programinės įrangos produktų kūrimo ir konsultacijų bendrovė. Ji siūlo programinės įrangos architektūros, programavimo ir IT operacijų bei kokybės užtikrinimo paslaugas, taip pat vartotojo patirties dizaino sprendimus. Bendrovė, kurios pagrindinė būstinė yra Mineapolyje (Minesotoje), turi biurus Bulgarijoje, Rumunijoje, Lietuvoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje. Iš viso bendrovėje dirba daugiau kaip 1500 darbuotojų. „Coherent Solutions“ 2018 m. „Inc.“ žurnalo buvo įvardinta tarp greičiausiai augančių kompanijų JAV. Sužinokite daugiau: www.coherentsolutions.com.

Pranešimą paskelbė: Marius Monkevičius, UAB „INK agency“
„Coherent Solutions“ vadove Lietuvoje tapo Lina Šiumetė