Biuro kėdės, kaip išsirinkti geriausias?

Ilgas sėdimas darbas dažnai sukelia padidėjusį nuovargį, blogą laikyseną, nugaros skausmą ir kojų patinimą. Dėl to gali išsivystyti lėtinės raumenų ir kaulų sistemos bei širdies ir kraujagyslių ligos. Ši problema iškylane tik biuro darbuotojams, bet ir tiems, kurie didelę laiko dalį praleidžia prie kompiuterio namuose.

Tokių problemų priežastis gali būti neteisingai parinkta kėdė, kuri įtempia raumenis ir sąnarius, neleidžia jiems atsipalaiduoti, o tai ne tik pablogina sveikatą, bet ir sumažina darbo našumą.

Keli patarimai, padėsiantys jums rasti tinkamą modelį https://admodum.lt/type/biuro-kedes/

  • Atkreipkite dėmesį į porankius ir ratus

Kiekviena biuro kėdė turi būti su porankiais. Jie leidžia atsipalaiduoti dilbio raumenims, kai ilgai sėdite. Paprastesnės biuro kėdės aprūpintos plastikiniais porankiais. Brangesniuose biuro kėdžių modeliuose naudojami porankiai ant metalinio rėmo. Atkreipkite dėmesį į tai, iš kokios medžiagos pagaminti ratai, kad nesugadintumėte grindų. Jei kėdė stovės ant kilimo, tinka ratukai, pagaminti iš kietos medžiagos, parketui patartina naudoti ratukus, pagamintus iš minkštos medžiagos, tokios kaip silikonas.

  • Pasirinkite ergonomiškas kėdes

Kad išvengtumėte stuburo problemų, kėdė turi aiškiai pakartoti teisingą sėdinčio žmogaus laikyseną. Ir tikrai nereikėtų dirbti su nešiojamuoju kompiuteriu namuose gulint ant sofos. Taip padarote nepataisomą žalą savo nugarai. Tai ypač pasakytina apie vaikus, kurių stuburas auga ir formuojasi. Sėdėdamas kėsėje turite jaustis patogiai ir užtikrintai. Kojos turi siekti grindis, keliai turi būti sulenkti stačiu kampu, o kėdės atlošas turi paremti nugarą pagal jos anatomines kreives. Pageidautina, kad sėdynės aukštis būtų reguliuojamas, o rankos turi būti ant stalo stačiu kampu.

  • Nuspręskite, kokia kėdės medžiaga jums priimtina

Oda suteikia kėdei statusą, tačiau audinio apmušalai yra puiki odos alternatyva. Dažniau jis naudojamas vidutinės kainos kategorijos foteliams.Audinio apmušalai nešildo, gerai sugeria drėgmę, yra tvirti ir patvarūs.