„ASHBURN International“ tieks mobiliuosius elektroninius kortelių skaitytuvus „Lietuvos geležinkeliams“

2019 m. keliones traukiniais Lietuvoje rinkosi 5,1 mln. keleivių – 7,7 proc. daugiau nei tuo pačiu laiku užpernai (4,7 mln. keleivių). Augant keleivių skaičiui, AB „Lietuvos geležinkeliai” tobulina ir automatizuoja atsiskaitymo už keliones procesą, kartu gerindama ir klientų aptarnavimo lygį.

Siekdama modernizuoti atsiskaitymą už geležinkelio paslaugas, ši transporto įmonė iš „ASHBURN International”, plėtojančios elektroninius kortelių skaitytuvų programinius sprendimus, įsigijo apie 100 pasaulinio gamintojo „Ingenico” mobiliųjų elektroninių kortelių skaitytuvų.

„Lietuvos geležinkeliai” stengiasi sukurti keleiviams visapusiškai komfortišką aplinką. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti jų klientams šiuolaikinį patogų ir saugų atsiskaitymo būdą banko kortelėmis pačiame traukinyje. Naudojant mobiliuosius kortelių skaitytuvus viešajame transporte, jis tampa prieinamesnis, paspartėja ir  atsiskaitymo procesas,” – sako „ASHBURN International” vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius.

Svečiams iš kitų Lietuvos ar užsienio miestų ypač patogu, kad nebūtina traukinių bilietais rūpintis iš anksto. Bilietus jie gali įsigyti pačiame traukinyje iš konduktoriaus. Mobilieji atsiskaitymo įrenginiai turi integruotą bekontakčio atsiskaitymo funkciją, kuri supaprastina mokėjimo už suteiktas paslaugas procesą. 

„Lietuvos geležinkeliai” skelbia, kad per 11 praėjusių metų mėnesių preliminariai gavo 427,4 mln. eurų pajamų – tai 1,2 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu užpernai. 2018 m. „Lietuvos geležinkeliai” uždirbo 54,8 mln. eurų grynojo pelno ir valstybei išmokėjo rekordinius dividendus – 43 mln. eurų.

 „ASHBURN International“, priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“, Lietuvos rinkai siūlo mokėjimo terminalų  tinklų stebėjimo ir valdymo, kortelių operacijų duomenų perdavimo sprendimus bei teikia mokėjimo terminalų  nuomos, diegimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovė nuo 2013 m. yra oficiali „Ingenico“ partnerė Baltijos šalyse. Lietuvoje ir užsienio šalyse teikia informacinių technologijų sprendimus ir užsakomąsias paslaugas (angl. Outsourcing) finansų, prekybos, telekomunikacijų ir paslaugų sektorių klientams. Mokėjimo kortelėms skirta bendrovės programinė ir techninė įranga yra sertifikuota ir atitinka tokių tarptautinių organizacijų, kaip VISA International, MasterCard International, American Express, Diners Club International, JCB ir UPI reikalavimus.

Pranešimą paskelbė: Germanas Kavalskis, UAB Penki kontinentai