10 tinklalapio privalumų jūsų verslui

Tinklalapis šiandieniniame moderniais technologiniais sprendimais paremtame pasaulyje verslui tampa būtinybe – ir tai yra ypač svarbu smulkiam verslui. Jei jūs siekiate turėti daug klientų, jūs privalote būti matomi internete ir turite savo potencialiems klientams suteikti galimybę apie jus sužinoti vos kelių mygtukų paspaudimu.

Todėl jei jūs svarstote, kodėl tinklalapis galėtų būti svarbus jūsų verslui – sudarėme jums svarbiausių privalumų sąrašą.

1. Suteikia patikimumo

Būvimas internete jūsų įmonę potencialių klientų akyse pavers patikimesne. Tereikia pagalvoti apie tai, kaip jūs ieškote tam tikros prekės: atliekate greitą „Google“ paiešką ir prieš save matote aukščiausiose pozicijose esančius tinklalapius, kurie turi puikius vartotojų atsiliepimus. Tai jums sufleruoja, kad tokiomis įmonėmis verta pasitikėti. Tai reiškia, kad jūs privalote pasirūpinti, kad jūsų įvaizdis internete būtų profesionalus ir jūsų tinklalapis būtų randamas internetinėje paieškoje. Priešingu atveju jūs greitai prarasite savo potencialius klientus.

2. Paprasta valdyti

Jei kuriant savo įmonės tinklalapį yra pasitelkiami kokybiški WEB sprendimai ir programavimo paslaugos, tinklalapį valdyti būna labai paprasta ir nesudėtinga. Šiuolaikinės turinio valdymo sistemos ir patyrusių tinklalapių kūrėjų pritaikomi programiniai sprendimai užtikrina reguliarius automatinius atnaujinimus, sklandų veikimą ir labai paprastą valdymą. Todėl informaciją savo tinklalapyje galite koreguoti bet kuriuo metu ir vos kelių mygtukų paspaudimu.

3. Sumažina kaštus

Jei komercinė veikla yra vykdoma išskirtinai internetu, savo internetinio tinklalapio pagalba, reikšmingai sumažinami verslo kaštai, kurie įprastai tenka personalo samdymui, fizinių patalpų nuomai, komunaliniams mokesčiams ir kt. Internetinio projekto pagalba (reprezentacinės svetainės, informacinio projekto ar el. parduotuvės) galite tiesiogiai komunikuoti su savo klientais, teikti jiems paslaugas nuotoliniu būdu arba suorganizuoti jų įsigytų prekių pristatymą tiesiai į klientų rankas. Tuo tarpu, jei esate didelė kompanija, turinti šimtus darbuotojų, internetinio projekto ir atitinkamų komunikacijai pritaikytų įskiepių pagalba galite efektyviau komunikuoti tarpusavyje, sumažindami nuolatinių gyvų susitikimų organizavimo būtinybę.

4. Pagerina klientų aptarnavimą

Tai yra akivaizdus ir laiko patikrintas faktas – būvimas internete padeda pagerinti klientų aptarnavimą. Jei jūs esate fizinės parduotuvės savininkas ir turite nemažai personalo, dirbančio parduotuvėje, negalite jų atliekamo darbo ir bendravimo su klientais stebėti ištisą parą. Tuo tarpu virtualiame pasaulyje nėra nieko nematomo – jūs galite stebėti, kaip jūsų darbuotojai bendrauja su klientais, užtikrindami, kad klientai sulauktų greito ir profesionalaus aptarnavimo.

5. Jūsų verslą paverčia nuolatos pasiekiamu

Jei turite savo įmonės tinklalapį, jūsų klientams jis yra pasiekiamas 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę – ištisus metus! Jei jūsų potencialūs klientai atsibunda viduryje nakties prisiminę, kad jie norėjo užsisakyti tam tikrą paslaugą ar įsigyti jiems reikalingą prekę, jie tai gali padaryti akimirksniu. Verslo būvimas internete taip pat klientams suteikia galimybę gerokai patogiau gauti informaciją apie parduodamas prekes ar teikiamas paslaugas, be jokios būtinybės keliauti į fizinius filialus ar prekybos vietas.

6. Pasiekiamos platesnės rinkos

Nepaisant to, ar jūs teikiate paslaugas, ar siūlote prekes, internetinis projektas suteikia puikią alternatyvą fiziniam pardavimo procesui. Internetu jūs galite pasiekti savo potencialius klientus, kurie yra net ir tolimiausiame pasaulio kampelyje. Šiandieninis labai spartus ir moderniomis technologijomis paremtas gyvenimo ritmas lemia, jog informacijos mes dažniausiai ieškome savo interneto naršyklės pagalba, pamiršdami apie ilgai trunkantį fizinį apsipirkimo procesą. Tinklalapis jūsų produktus ar paslaugas reklamuoti ir pristatyti tikslinei auditorijai gali šimtus kartų greičiau nei tradiciniai sprendimai.

7. Sutaupo daug laiko

Internetinis projektas (tiek internetinis tinklalapis, tiek ir elektroninė parduotuvė) yra puiki laiko taupymo priemonė ne tik jums, tačiau ir klientams. Jei vykdote prekybą, el. parduotuvės pagalba jums nebereikia kaskart vykti į sandėlį siekiant papildyti fizinėje parduotuvėje siūlomų prekių likutį ar patiekti vartotojams naujas prekes, kurios juos galėtų sudominti. Lygiai taip pat klientams nebereikia valandų valandas beprasmiškai vaikštinėti tarp nesibaigiančių prekių lentynų, ieškant norimų prekių. Atlikti tyrimai rodo, kad tuomet, kai pirkėjai žino, ko jiems reikia ir ką jie nori įsigyti, jie pradeda prekių paiešką ir net 72% iš jų pasinaudoja internetu tam, kad surastų atsiliepimus, papildomą informaciją ir apžvalgas, kurios galiausiai nulemia jų pasirinkimą.

8. Padeda susidoroti su konkurencija

Puikia skaitmeninės rinkodaros strategija paremtas internetinis tinklalapis ar el. parduotuvė gali padėti padidinti jūsų verslo užimamą rinkos dalį ir lengviau susidoroti su didele konkurencija. Norint tai pasiekti, jums reikia profesionaliai sukurto internetinio tinklalapio, pasižyminčio puikia vartotojo patirtimi.

9. Komunikavimas su klientais

Dar viena priežastis, kodėl dalį arba visą savo verslą turėtumėte perkelti į internetinę erdvę, yra galimybė sklandžiau komunikuoti su savo esamais ir potencialiais klientais – bet kur ir bet kada. Tai gali vykti tiek naujienų pagalba, tiek ir naudojant gyviems pokalbiams skirtus įskiepius, el. laiškus, komentarus ir kt. Jūs galite savo klientams bet kuriuo metu pateikti profesionalius patarimus ir atsakyti į jiems iškylančius klausimus, tokiu būdu padidinant savo patikimumą ir autoritetą rinkoje.

10. Puikus rinkodaros kanalas

Turėdami internetinį tinklalapį jūs galite gerokai lengviau pasiekti tūkstančius jūsų tikslinei auditorijai priskiriamų vartotojų, į pagalbą pasitelkdami šiuolaikines skaitmeninės rinkodaros priemones, kurios pasižymi gerokai didesniu konversijos rodikliu nei įprastiniai tradicinės reklamos kanalai. Ir tai yra ypač svarbu smulkiam bei savo pirmuosius žingsnius žengiančiam verslui, kadangi skaitmeninės rinkodaros sprendimai sukuria sąlygas efektyviau konkuruoti su didžiulę patirtį rinkoje turinčiomis įmonėmis, savo tikslinę auditoriją pasiekiant akimirksniu.