Profesionalios buhalterinės paslaugos – kelias į sėkmę.

Profesionalios buhalterinės paslaugos
Pradedant verslą ar jam įsibėgėjus dažnai atsiranda problemų susijusių su buhalterija. Ypatingai dažnai pasitaikantis atvejis mūsų patirtyje yra įmonės, kurios keičia buhalterius, nes pastarieji nebepakelia didėjančio darbo naštos.
Augant įmonei, didėja apyvartos, darbuotojų skaičius, jei prieš tai įmonė buvo ne PVM mokėtoja, tai didėjant pajamoms jai yra privaloma įsiregistruoti į PVM mokėtojus. Visa tai prideda begalę darbo ir reikalauja didesnių žmogiškųjų išteklių.
Jei buhalterė yra pasamdyta, tada ji viena paprasčiausiai gali nebespėti visko padaryti laiku. Įmonei atsiranda papildomų kaštų, nes reikia samdyti apskaitininkę, kuri padėtų vyriausiajai buhalterei atlikti visus darbus laiku.
Dažniausiai šioje stadijoje įmonės nusprendžia pereiti prie jau Lietuvoje populiarėjančių buhalterinių paslaugų ne pagal darbo sutartį.

Kodėl įmonės keičia buhalterius?

Atlikome apklausą ir apklausėme visas savo įmones, kurios pakeitė buhalterį ir pradėjo dirbti su mumis. Kadangi mūsų teikiamos buhalterinės paslaugos Klaipėdoje yra vienos kokybiškiausių visame regione, rezultatai mūsų visiškai nenustebino.
Klausimas buvo toks: ,,Kodėl nusprendėte pakeisti buhalterę?“
Atsakymų variantai:
1. Didėjant darbui buhalterinių paslaugų kaina ženkliai augo. (Kalba eina apie įmones, kurios anksčiau pirko buhalterines paslaugas iš įmonių ne pagal darbo sutartį)
2. Didėjant darbo apimtims, mūsų samdyta pagal darbo sutartį buhalterė nebepajėgė visko padaryti laiku viena.
3. Netenkino buhalterės/buhalterinių paslaugų įmonių darbo kokybė.
4. Samdyta buhalterė išėjo iš darbo
5. Buhalterinė įmonė nutraukė sutartį.
Kaip jau minėjau, atsakymų pasirinkimas mūsų visiškai nenustebino, nes mes rinkoje jau ilgi metai ir žinome, kad buhalterinių paslaugų kokybė yra labai prasta.

Atsakymai

Penkiasdešimt (40%) procentų apklaustųjų pasirinko trečiąjį atsakymą – ,Netenkino buhalterės/buhalterinių paslaugų įmonių darbo kokybė“
Trisdešimt du (26%) procentaiapklaustųjų pasirinko pirmąjį atsakymą – ,,Didėjant darbui buhalterinių paslaugų kaina ženkliai augo“
Dvidešimt keturi (24%) procentai apklaustųjų pasirinko antrąjį atsakymą – ,,Didėjant darbo apimtims, mūsų samdyta pagal darbo sutartį buhalterė nebepajėgė visko padaryti laiku viena“
Dešimt (10%) procentų apklaustųjų pasirinko paskutinius du atsakymus – ,,Samdyta buhalterė išėjo iš darbo arba buhalterinė paslaugų įmonė nutraukė sutartį“

Apklausos tikslas

Apklausos sudarymo tikslas buvo toks, kad gavę atsakymus dar tiksliau sužinotume ko trūksta rinkai ir kur galėtume save patobulinti. Visiškai nenustebino atsakymų pasirinkimas, nes ilgametė darbo patirtis šioje labai konkurencingoje rinkoje mums leido suvokti ir pažinti ją.
Jei savo verslo aplinkoje labai gerai pažįsti ne tik vartotoją, bet ir konkurentus, tu esi dideliu žingsniu priekyje. Mes jau senai matėme, kad yra labai sunku surasti įmonių, kurios teikia geros kokybės buhalterines paslaugas. Tačiau apklausa tai tik dar kartą patvirtino mūsų mintis bei atradimus.

Apklausos rezultatai mus paskatino dar stipriau dirbti ir siekti dar didesnių tikslų“

Rezultatai parodė, kad įmonės tikrai reikalauja ne tik geros kainos, bet ir kokybiško buhalterijos tvarkymo. Kadangi tai yra prioritetas klientui, mūsų buhalterinės paslaugos yra aukščiausios kokybės. Norint išlikti konkurencingais, mes privalome prisitaikyti prie rinkos nustatytos kainos, todėl kainą išlaikome ganėtinai žemą, o buhalteriją tvarkome ,,Dievišku“ lygiu.
Savo įmonės personalą nuolat skatiname domėtis naujomis tendencijomis, siunčiame į įvairius seminarus, kad didintų savo žinių bagažą bei visada galėtų atsakyti į visus klientui rūpimus klausimus.
Niekada kliento nepaliekame užnugaryje, pirmiausia Jis, o tik paskui Mes, toks mūsų įmonės moto. Dirbame jau labai daug metų ir vienas dalykas mus verčia savimi didžiuotis labiausiai – dar nei viena įmonė nėra mus iškeitusi į kitą buhalterį/buhalterinę įmonę.
Tai reiškia, kad mūsų įmonė MB ,,Tarpera“ dirba kruopščiai ir yra atsidavusi klientui. Visada siekiame ir sieksime geriausių rezultatų.