Žaidimams skirti monitoriai LG „34UC89G“ – jau Lietuvoje

Geros naujienos žaidimų mėgėjams – „LG Electronics“ (LG) pristatė 34 colių įstrižainės monitorių „34UC89G“ su plačiu 21:9 kraštinių santykiu. Monitorius pristatytas „IFA 2017“ parodoje ir pradėtas pardavinėti Lietuvoje jau nuo spalio mėnesio. Monitoriaus privalumai geriausiai atsiskleidžia žaidžiant automobilių lenktynių, realaus laiko strateginius (RTS), kovų (AOS) tipo žaidimus, palaikančius 21:9 formato proporcijas. Monitorius taip pat palaiko „NVIDIA G-Sync“ technologiją ir 144Hz atsinaujinantį dažnį (gali būti konfigūruojama į 165Hz*), siekiant sustiprinti žaidimų teikiamus potyrius visuose vaizdo žaidimų žanruose.

„34UC89G“ palaiko „NVIDIA G-Sync“ technologiją, kuri sinchronizuoja aukštą atsinaujinimo dažnį, padeda sumažinti vaizdo skaidymąsi, trūkčiojimą ir reakcijos į įėjimo signalą delsą, todėl žaidimo vaizdas rodomas ypač sklandžiai.

Žaidimai žaidžiami su „LG 34UC89G“ tampa sklandesni ir ryškesni, lyginant su monitoriais kurių atnaujinimo dažniai 60Hz ar 75Hz. Išlenkto modelio ekranas siūlo kur kas lengviau pasinerti į žaidimo veiksmą. Platesnis ekranas užtikrina platesnį regėjimo lauką, palyginus su įprastais 16:9 kraštinių santykių monitoriais. Tamsos stabilizatorius suteikia galimybę matyti visas detales net ir ypač tamsiose scenose, o „DynamicActionSync“ funkcija suteikia žaidėjui galimybę matyti kiekvieną momentą realiu laiku.

Specialiai sukurta „OnScreenControl“ funkcija leidžia greitai ir paprastai pasiekti daugybę esminių monitoriaus nustatymų patogiame lange. Garsas, ryškumas, iš anksto nustatomas vaizdo režimas, „ScreenSplit 2.0“ ir dar daugiau, dabar galima reguliuoti tik keliais pelės paspaudimais.

Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) ra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „HomeEntertainment“, „MobileCommunications“, „HomeAppliance“, „AirConditioningandEnergySolutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „EnergyStar“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com

Add a Comment