VU Matematikos ir informatikos fakultetas studentus pasitiks atsinaujinęs – „Tesonet“ jame įrengė naujas erdves
|Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete (MIF, Didlaukio g. 47) kibernetinio saugumo sprendimus kurianti įmonė „Tesonet“ atnaujino kompiuterinę auditoriją ir įrengė poilsio erdvę studentams. Įmonė finansavo 12 naujų kompiuterinių darbo vietų įkūrimą studentams, o 3 aukšte esantis holas tapo modernia laisvalaikio erdve.
MIF informacinių technologijų prodekanas doc. dr. Povilas Treigys džiaugiasi, kad Lietuvoje veikiančios įmonės prisideda prie būsimo darbuotojo parengimo. „Įmonės rūpinasi ne tik darbuotojo kompetencijų kėlimu, bet ir laisvalaikiu, kad būtų sudarytos tinkamos ne tik darbo, bet ir poilsio sąlygos. „Įmonės rūpinasi ne tik darbuotojo kompetencijų kėlimu, bet ir laisvalaikiu, kad būtų sudarytos tinkamos ne tik darbo, bet ir poilsio sąlygos. Atnaujinta įranga fakultete prisidės prie kokybiškų IT studijų, užtikrins dar geresnį IT specialistų, kurių šiuo metu taip trūksta Lietuvoje, parengimą. Prasminga MIF ir „Tesonet“ partnerystė skatina ir toliau žvalgytis įvairių bendradarbiavimo galimybių.“
Eimantas Sabaliauskas, vienas iš „Tesonet“ įkūrėjų, neslepia sentimentų MIF, kurį pats yra baigęs dar 2006 m.: „Mūsų įmonių grupėje ir akseleratoriuje technologinių ir IT specialybių darbuotojai sudaro nemažą dalį – tarp jų ne vienas yra baigęs studijas būtent MIF.
Stipriausi talentai visuomet buvo mūsų įmonės koziris, todėl partnerystė su MIF visomis prasmėmis yra svarbi. Norime ne tik sudaryti sąlygas naujiems talentams augti, juos inspiruoti, bet ir vėliau sėkmingai įtraukti į darbo rinką, dalintis patirtimi. Tai viena iš mūsų strateginių krypčių.“
„Tesonet“ įmonių grupės pavyzdys parodo, kad įmonės ne tik renkasi jau parengtus studentus, bet ir patys investuoja į jų parengimą. „Atnaujinta laisvalaikio erdvė ir kompiuterinė auditorija sukuria patrauklią aplinką MIF besimokantiems studentams, o tai gali lemti ir geresnius studijų rezultatus. Šis bendradarbiavimo pavyzdys studentams puikiai iliustruoja, kad darbo aplinkoje (nebūtinai šioje įmonėje) jie gali tikėtis ne tik aprūpinimo visais reikiamais darbo įrankiais, bet ir darbdavio dėmesio net tokiose veiklose, kurios tiesiogiai nesusijusios su darbo priemonėmis“, – džiaugiasi MIF dėstytojas lekt. Eduardas Kutka.
Pranešimą paskelbė: Liudmila Januškevičienė, Vilniaus universitetas