„Tele2“ tinkle duomenų persiųsta daugiausiai

.Mobiliojo ryšio rinkos lyderė „Tele2“ mobiliojo ryšio rinkoje į priekį išsiveržė dar vienoje srityje – operatoriaus klientai mobiliuoju internetu telefonuose naudojasi daugiausiai.

„Tele2“ tinkle žmonės naršydami telefonuose išnaudojo 7086 terabaitus (TB) duomenų. Tai sudarė 36 proc. visų mobiliojo ryšio vartotojų perduotų ir atsisiųstų duomenų. Kitų operatorių rinkos dalys sudarė 33 ir 31 procentą.

Toks pirmavimas svarbus, kadangi ateityje mobilusis internetas bus svarbiausia paslauga, o dabar pajamos iš jo labiausiai gerina operatorių veiklos rezultatus.

„Klientų pasiekta lyderystė naudojantis mobiliuoju internetu yra labai svarbi, nes būtent šios paslaugos yra ateitis. Mobiliojo interneto galimybes ir pritaikymo būdus tik pradedame atrasti, todėl paslaugos augs ir toliau“, – komentavo Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Pasak jo, su mobiliuoju internetu kartojasi pokalbių ir SMS augimo istorija – klientams pasiūlius kokybiškas paslaugas už gerą kainą, žmonės noriai naudojasi ryšiu ir jo atnešamomis galimybėmis.

Iš viso Lietuvos mobiliojo ryšio vartotojai trečiąjį ketvirtį telefonuose išnaudojo 19569 TB duomenų – daugiau nei 2 kartus daugiau, nei prieš metus.

Pokytis rinkoje paaiškėjo Ryšių reguliavimo tarnybai paskelbus šių metų trečiojo ketvirčio apžvalgą, kurioje apibendrinti visų operatorių veiklos rezultatai.

Ataskaita patvirtino „Tele2“ pirmavimą ir daugelyje kitų sričių – pagal pajamas, privačių abonentų skaičių, išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojų skaičių, klientų skaičiaus augimą ir kitose srityse.

Add a Comment