„Tele2“ jau priima „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ užsakymus, užsisakius dabar – galima atgauti iki 500 Eur

„Tele2“ jau priima „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ užsakymus, užsisakius dabar – galima atgauti iki 500 Eur

Po Niujorke ką tik pasibaigusio oficialaus „Samsung“ flagmanų „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ pristatymo, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ skelbia išankstinių užsakymų registraciją. Klientai, norintys pirmieji įsigyti šiuos išmaniuosius, pasinaudoti galimybe atgauti iki 500 Eur ir dar gauti dovanų – jau nuo dabar gali registruotis operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

„Savo klientams visuomet stengiamės pristatyti pačius naujausius įrenginius. Džiaugiamės jiems galėdami pasiūlyti ne tik įsigyti naujuosius flagmanus pirmiesiems, bet ir atgauti dalį sumos, atnešus senąjį išmanųjį telefoną“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Susigrąžinti iki 500 Eur galės tik tie klientai, kurie naujuosius „Galaxy Note 10“ serijos išmaniuosius iš anksto užsisakys svetainėje www.tele2.lt ir gamintojo svetainėje www.senainauja.lt grąžinimui užregistruos savo senąjį išmanųjį telefoną. Panaši akcija galiojo ir praėjusiais metais, o jos yra skelbiamos gamintojo „Samsung“ iniciatyva.

Už senąjį išmanųjį įrenginį grąžinama suma bus sudaryta iš 100 Eur premijos ir atnešto telefono vertės. Gamintojo „Samsung“ siūloma vertė, kuri bus pridėta prie premijos, priklausys nuo telefono modelio ir būklės bei bus pateikta po įrenginio įvertinimo.

Klientai galės rinktis iš trijų naujosios serijos išmaniųjų modelių. Išmanųjį „Galaxy Note 10“ su 256 GB vidine atmintine užsisakyti galima už 959 Eur, tokios pačios talpos „Samsung Note 10+“ už 1109 Eur, o  „Samsung Note 10+“  su 512 GB talpos vidine atmintine – už 1209 Eur.

Klientai Lietuvoje galės rinktis iš dviejų spalvų: švytinčios juodos išmanųjį su tos pačios spalvos „S-Pen“ rašikliu arba švytinčios pašvaistės spalvos flagmaną su mėlynu rašikliu.

Klientai, iš anksto užsisakę bet kurios talpos „Galaxy Note 10+“ išmanųjį, galės pasinaudoti ne tik galimybe susigrąžinti dalį sumos, bet ir papildomai gaus bevieles „Galaxy Buds“ ausines dovanų už 1 ct. 

Šie pasiūlymai bus teikiami tik išankstinės rezervacijos metu. Startavus oficialiai prekybai, jie nebegalios. Išankstinė flagmanų rezervacija truks iki rugpjūčio 22 d.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”