Spėlionėms atėjo galas: net du nauji „Samsung“ telefonai ir 5 svarbiausi faktai apie juos

Šiąnakt kompanija „Samsung“ Niujorke oficialiai pristatė net ne vieną, o du naujausius savo įrenginius – išmaniuosius telefonus „Samsung Galaxy Note 10“ ir „Samsung Galaxy Note 10+“. Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai juos užsisakyti gali jau nuo šiandien. 256GB vidinės atminties „Galaxy Note 10“ bus dviejų spalvų – „Švytinčios pašvaistės“ bei „Švytinčios juodos“ – ir kainuos 959 Eur. Tuo metu norintys telefono „Galaxy Note 10+“, galės rinktis iš 256 GB ir 512 GB vidinės atminties modelių. 256 GB atminties modelis kainuos 1109 Eur, o 512 GB – 1209 Eur. Išankstinė prekyba šiais telefonais vyks iki rugpjūčio 22 d. vidurnakčio, o nuo 23 d. įvyks oficiali prekybos pradžia. O kol jos laukiame, „Bitės Profai“ dalinasi 5 svarbiausiais faktais apie šiuos telefonus.

„Kaip ir buvo galima tikėtis, „Galaxy Note 10+“ yra iki tol leistos „Note“ serijos įrenginių atnaujinta versija. Tačiau „Galaxy Note 10“ yra visiškai naujo stiliaus įrenginys, kuris puikiai tiks tiems, kas mėgo „Note“ serijos telefonus dėl jų ryškaus ekrano ir patogių įvesties rašiklių, tačiau patys telefonai jiems buvo kiek per dideli. „Galaxy Note 10” išmanusis yra kompaktiškesnis įrenginys, išlaikantis didesniojo brolio privalumus“, – teigia „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas ir dalinasi 5 svarbiausiais faktais apie tik ką pristatytus naujausius „Samsung“ išmaniuosius telefonus.

1. Dar didesni ekranai

„Samsung Galaxy Note“ serijos telefonai garsėja puikiais ekranais. Pasak K. Špiliausko, naujųjų produktų ekranai – taip pat ne išimtis.

„Abu įrenginiai turi „Dynamic Amoled“ technologijos ekraną, kurį turėjo ir „Galaxy S10“ šeimos nariai. Šios technologijos ekranai ne tik itin ryškūs, bet ir geriau saugo vartotojų akis – jie gali net iki 42 proc. sumažinti labiausiai akis varginančios mėlynos šviesos. Šių produktų ekranai nuo „Galaxy S10“ šeimos įrenginių ekranų skiriasi ir tuo, kad jų priekinė kamera yra įmontuota ne ekrano šone, o viduryje. Dėl šios priežasties ją naudoti daug patogiau. Ekrano dydžiai taip pat stebina – „Note 10“ turi 6,3 colių ekraną, o „Note 10+“ įspūdingai didelį 6,8 colių ekraną“, – sako K. Špiliauskas.

2. Galingumas prilygsta kompiuteriams

Kelis metų iš eilės „Galaxy Note“ serijos įrenginiai nesiskyrė savo galingumu nuo tų pačių metų pavasarį išleistų „Galaxy S“ serijos išmaniųjų telefonų. Tačiau šiais metais naujieji „Galaxy Note“ telefonai, kaip teigia K. Špiliauskas, turi visiškai naują „Exynos 9825” procesorių, kurio veikimas paremtas 7 nm technologija – dėl jos procesorius efektyvesnis ir greitesnis nei anksčiau.

„Pavyzdžiui, lyginant su „Note 9“ telefonais, naujieji „Galaxy Note 10“ išmanieji net 45 proc. geriau apdoroja vaizdo grafiką. Taip pat jie turi daugiau darbinės atminties: „Note 10“ – 8 GB, o „Note 10+“ bus galima rasti su ne mažesne kaip 12 GB atmintimi. Tokie dideli darbinės atminties kiekiai leis itin greitai ir lengvai atlikti net keletą sudėtingų užduočių vienu metu“, – pasakoja K. Špiliauskas.

3. Ilgai veikiančios baterijos

„Note 10“ serijos įrenginiai puikiai tinka norintiems turėti kuo efektyvesnį išmanųjį telefoną. Todėl neverta stebėtis, kad jie pasižymi išties ilgai veikiančiomis ir itin greitai įkraunamomis baterijomis. „Galaxy Note 10“ baterija turėtų veikti panašiai kaip ir ankstesnės kartos modelio, o „Note 10+“ skiriasi tuo, kad turi itin talpią, net 4300 mAh talpos bateriją.

„Dėl tokios didelės ir efektyviau procesoriaus resursus paskirstančios baterijos šis išmanusis turėtų veikti iki 26 proc. geriau už ankstesnės kartos modelį. Kitaip tariant, tai turėtų būti vienas iš ilgiausiai veikiančių įrenginių visoje rinkoje. Lyg to būtų maža, „Note 10+“ galima įkrauti itin greitai – jis palaiko net 45 W krovimą“, – teigia K. Špiliauskas.

4. „S pen“ – dar išmanesnis

Vienas didžiausių „Note“ serijos privalumų – „S Pen“ išvesties rašiklis, kuris su kiekvienu serijos atnaujinimu įgauna naujų funkcijų ir galimybių, o šiemet jų – ypatingai daug.

„Visų pirma, su telefonu jis nuo šiol susijungia „Bluetooth 5.0“ ryšiu, kuris daug efektyvesnis energijos resursų naudojimo prasme. Taip pat svarbu ir tai, kad rašikliui galima naudotis ilgiau. Pavyzdžiui, „Note 9“ telefonuose „S Pen“ rašiklis papildomai nepakrautas veikdavo iki 30 min, o „Galaxy S10“ serijos išmaniųjų įvesties rašiklis gali būti naudojamas net iki 11 valandų. Svarbi ir rašiklio nuotolinio valdymo funkcija – jis veikia net iki 40 metrų atstumu nuo išmaniojo telefono“, – teigia K. Špiliauskas.

Tačiau didžiausia naujiena, pasak eksperto, yra ta, kad „S Pen“ nuo šiol atpažįsta ir judesius bei gestus. Pavyzdžiui, įsijungus kamerą, tereikia rašikliu pamoti į viršų ar apačią ir priekinė kamera persijungs į pagrindinę. Taigi, šiame modelyje itin lengva atlikti daugybę užduočių net ir nelaikant išmaniojo rankose.

5. Dabar nugarėlėje net 3 kameros

Abu „Samsung“ išmanieji ant nugarėlės turi tris objektyvus – 12 MP su kintančia diafragma, 16 MP itin plataus matymo kampo bei teleobjektyvus, kurie gali priartinti norimą vaizdą net 2 kartus.

„Naujųjų modelių teleobjektyvai turi optinį vaizdo stabilizavimą, todėl net artinant vaizdą bus nesunku išgauti geros kokybės nuotraukas. Tiesa, „Note 10+“ ant nugarėlės turi ir ketvirtą kamerą – TOF gylio jutiklį. Dėl jo šis išmanusis gali dar geriau aptikti atstumus iki fotografuojamų objektų bei geriau pritaikyti visus fotografavimo efektus“, – aiškina K. Špiliauskas.

Dar viena šių įrenginių naujovė – garso priartinimo funkcija: „Ši funkcija veikia taip, kad telefonu filmuojant ir priartinant žmogų, priartinamas ne tik vaizdas, bet ir garsas. Tai reiškia, kad aplinkos garsai susilpninami, o priartinto žmogaus – sustiprinami ir atkuriami aiškiau“, – sako ekspertas.

Jei apie naujuosius „Samsung Galaxy Note 10” telefonus norite sužinoti daugiau, pagalbos visada galite kreiptis į didžiuosiuose Lietuvos miestuose įsikūrusius „Bitės Profus“, kurie bet kada patars bei atsakys į jums rūpimus klausimus.

Apie „Bitė Lietuva“

„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų galimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“ išmaniuosius sprendimus padaro tokius paprastus ir patogius, kad jie tampa neatsiejama klientų gyvenimo dalimi.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR