Sąskaitas nuotoliniu būdu jau atidarė daugiau nei 10 000 „Citadele“ banko klientų Latvijoje

  • „Citadele“ bankas yra vienintelis Latvijos bankas, siūlantis savo klientams galimybę atidaryti sąskaitą ir užsisakyti kortelę tiesiog padarius asmenukę mobiliąja programėle.
  • Nuo metų pradžios jau daugiau nei 10 000 klientų Latvijoje pasinaudojo galimybe atidaryti sąskaitą neužsukę į banką – prašymą jie užpildė interneto svetainėje arba per mobiliąją programėlę.
  • Šia paslauga ypač aktyviai naudojosi buvę „PNB Banka“ klientai.

Nuo vasario mėnesio „Citadele“ bankas Latvijoje siūlo naują būdą tapti banko klientu ir užsisakyti mokėjimo kortelę „X smart“ – pateikti prašymą nuotoliniu būdu per mobiliąją programėlę, neapsilankius banko skyriuje. Tai padaryti galima naudojantis išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegta „Citadele“ banko mobilioji programėlė – tereikia į banką nusiųsti asmenukę drauge su savo paso arba asmens tapatybės kortelės nuotrauka. „Citadele“ bankas tapo pirmuoju banku Baltijos šalyse, pasiūliusiu tokią paslaugą.

Galimybe atidaryti sąskaitą nuotoliniu būdu – pateikti prašymą interneto svetainėje arba per mobiliąją programėlę – nuo metų pradžios jau pasinaudojo daugiau nei 10 000 klientų. Planuojama, kad iki šių metų pabaigos „Citadele“ bankas Lietuvoje taip pat pradės siūlyti galimybe tapti banko klientu per mobiliąją programėlę. Dabar tai padaryti galime tik interneto svetainėje. 

Citadele valdybos narys Vladislavs Mironovs: „Mes didžiuojamės, kad galėjome pasiūlyti galimybę naudotis šiuolaikinėmis banko paslaugomis neišeinant iš namų. Teikdami šią paslaugą vykdome pažadą nuolat diegti naujoves: nuo paslaugų banko skyriuje iki banko jūsų kišenėje. Džiaugiamės, kad šia galimybe ypač aktyviai naudojosi buvę „PNB Banka“ klientai, nes jiems buvo lengviau atsidaryti sąskaitą ir gauti valstybės garantuojamas kompensacijas.“

Prašymą atidaryti sąskaitą ir išduoti kortelę naudojantis mobiliąja programėle galima pateikti bet kuriuo paros metu, o visas procesas užtrunka nuo 5 iki 7 minučių. Tai galima padaryti iš bet kurios vietos, kur tik veikia mobilusis ryšys ir yra prieiga prie interneto. Tereikia atlikti tris paprastus veiksmus: visų pirma, atsisiųsti Citadele programėlę iš „App Store“ arba „GooglePlay“, antra – padaryti asmenukę ir trečia, – nufotografuoti savo pasą arba asmens tapatybės kortelę ir taip pateikti savo asmens duomenis. Kortelę ir dokumentus banko darbuotojas pristatys kliento pasirinktu laiku ir į pasirinktą vietą arba išsiųs paštu.

Pranešimą paskelbė: Rasa Petruškevičiūtė, AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas