„Samsung Galaxy S10“ apdovanotas už geriausias inovacijas ieškant „Wi-Fi“ sprendimų

Rugsėjo pabaigoje vykusiuose „WBA Industry“ apdovanojimuose „Samsung“ flagmanas „Galaxy S10“ buvo apdovanotas už inovatyvias „Wi-Fi“ ir „Wi-Fi 6“ technologijas. Šiuose apdovanojimuose „Wi-Fi“ inovacijos kategorijoje buvo renkami geriausi tinklo operatorių ir technologijų įmonių sprendimai, kurie jau yra įdiegti ir teikia aiškiai matomą naudą vartotojams, saugų palaikymą ir geresnį veikimą.

Šių metų pradžioje pristatytame „Galaxy S10“ išmaniajame telefone integruotas išmanus „Wi-Fi“ ryšio tinklas paremtas dirbtiniu intelektu ir mašininio mokymosi technologija, tad vartotojai gali saugiai naudotis bevieliu ryšiu net ir viešose erdvėse.

Šis išmanus „Wi-Fi“ leidžia nepertraukiamai ir sklandžiai nuo „Wi-Fi“ prisijungti prie LTE tinklo ir atvirkščiai, bei praneša apie galimai riziką keliančius „Wi-Fi“ tinklus. „Galaxy S10“ taip pat palaiko „Wi-Fi 6“ standartą, kuris užtikrina geresnį interneto ryšį. Visos šios naujovės ir pelnė „WBA Industry“ teikiamą apdovanojimą.

„Didžiuojamės, kad mūsų kompanijos eilę metų tobulintas „Wi-Fi“ tinklas buvo pripažintas ir apdovanotas tokiu būdu. Mes neketiname sustoti, judame toliau, todėl ši technologija jau yra pritaikyta ir naujausiame „Samsung“ flagmane „Galaxy Note10“. Dabar mūsų tikslas yra šį išmanų „Wi-Fi“ paversti prieinamu kuo platesniam vartotojų ratui. Stengsimės, kad kuo greičiau visi mūsų klientai galėtų naudotis pažangiausiu ryšiu su maksimaliomis greičio ir saugumo galimybėmis“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje.

Išmanus „Wi-Fi“ leidžia greičiau aptikti silpnesnius ryšio signalus tokiose vietose, kaip, pavyzdžiui, liftas, todėl „Galaxy S10“ greičiau nei kiti įrenginiai geba persijungti iš „Wi-Fi“ į LTE tinklą. Prisijungus prie naujo tinklo ši funkcija leidžia įrenginiui netgi analizuoti ryšių srautus ir iškart pranešti vartotojui, jeigu tinklas yra įtartinas. Tokiu būdu „Galaxy S10“ bevielis ryšys savo vartotojus apsaugo nuo galimų kibernetinių atakų ar kenkėjiškų programų, kurios gali sukelti grėsmių prisijungus prie nesaugaus, viešojo „Wi-Fi“.

Be to, „Galaxy S10“ įdiegta „Wi-Fi 6“ technologija suteikia vartotojams žymiai didesnes ryšio naudojimo galimybes – pavyzdžiui, atsisiuntimo ir įkėlimo greitis yra iki 20 proc. greitesnis, lyginant su ankstesnių kartų „Wi-Fi“ tinklu. Tai ypač aktualu šiandien, kai daug vartotojų jungiasi prie tinklo vienoje vietoje, dėl to paprastai signalai būna lėtesni ir nestabilūs. „Wi-Fi 6“ leidžia apie 4 kartus greičiau prisijungti prie tinklo, nei senesnės kartos ryšio naudotojams, esantiems toje pačioje vietoje. O geriausia tai, kad net padidintas saugumas ir greitis sunaudoja mažiau energijos.

„WBA Industry“ apdovanojimai surengti siekiant pagerbti išskirtinius ir reikšmingus „Wi-Fi“ ekosistemos pokyčius, įvykusius per pastaruosius septynerius metus visame pasaulyje. Apdovanojimai įteikti išskirtinėms inovacijoms vystančioms bevielius ryšius, išmanius miestus, nuotolinio belaidžio tinklo diegimo naujoves, taip siekiant skatinti ir tinkamai įvertinti sėkmingus ir sparčiai progresuojančius pasiekimus šioje srityje.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”
„Samsung Galaxy S10“ apdovanotas už geriausias inovacijas ieškant „Wi-Fi“ sprendimų

„Samsung Galaxy S10“ apdovanotas už geriausias inovacijas ieškant „Wi-Fi“ sprendimų