„Samsung“ tęsia inovacijas: pristatė naujos kartos išmaniuosius monitorius darbui, mokslams ir laisvalaikiui

Pastaruoju metu į svetainę ar kitą namų kambarį persikėlus mūsų biurui, klasei, auditorijai ir net pramogų erdvei, smarkiai išaugo visuomenės lūkesčiai namuose esantiems elektronikos prietaisams. Tapę pagrindine jungtimi su pasauliu, jie nebegali būti skirti tik darbui ar pramogoms ir privalo vienodai gerai patenkinti įvairialypius vartotojų poreikius tiek darbo valandomis, tiek po jų. Būtent tokia filosofija buvo vadovaujamasi kuriant naujuosius „Samsung Smart Monitor M5“ ir „Smart Monitor M7“ monitorius, kurie aprūpinti tokio tipo įrenginiams nebūdingai gausiu darbo, mokymosi ir pramogų funkcijų rinkiniu.

Pagrindinis „Smart Monitor“ skirtumas nuo įprasto monitoriaus yra tai, jog jis nėra tik asmeninio kompiuterio vaizdui perduoti skirtas ekranas, tai – savarankiškas išmanus įrenginys. Jis suderinamas ne tik su kompiuteriais, bet ir su išmaniaisiais telefonais ar planšetėmis, jame integruotas biuro programų palaikymas ir įdiegtas „Smart Hub“ pramoginio turinio centras, panašus į esantį  išmaniuosiuose televizoriuose. 

Naujieji monitoriai vartotojui siūlo platų sujungimo su kompiuteriu ir su išmaniaisiais įrenginiais būdų pasirinkimą. „Galaxy“ šeimos įrenginius „Tap View“ funkcionalumas leidžia prijungti juos tiesiog priglaudus prie monitoriaus rėmelio – vaizdas iš telefono ar planšetės akimirksniu atsidurs didesniame ekrane. Dar patogesnį vaizdo bendrinimą ir valdymą siūlo „DeX“ technologijos palaikymas. Tuo metu kitiems „Android“ ir „Apple prietaisams šį funkcionalumą suteikia atitinkamai „Cast“ bei „AirPlay 2“ technologijos.

Besimokantiems ar dirbantiems nuotoliniu būdu bus aktualu tai, jog naujuosiuose monitoriuose „Microsoft Office 365“ biuro programų paketas galės veikti be kompiuterio. Prijungus monitorių prie Wi-Fi tinklo, monitoriuje galima tiesiogiai kurti, redaguoti bei debesijos talpykloje išsaugoti dokumentus. Taip pat prietaisuose integruota „Remote Access“ funkcija, kuri suteikia galimybę nuotoliniu būdu pasiekti ir atvaizduoti failus, esančius asmeniniame ar nešiojamame kompiuteryje, net jei jis yra kitame kambaryje. Papildomą būdą peržiūrėti kituose įrenginiuose ar laikmenose esantį turinį suteikia kelios USB jungtys, kurių viena yra USB-C tipo[1] ir taip pat leidžia telefoną ar planšetę įkrauti didele 65W galia. Pastaroji galimybė padeda sumažinti sumažinti laidų ir įkroviklių kiekį bei darbo vietoje išlaikyti tvarką ir estetinį vaizdą.

Pabaigus darbą, monitorius gali virsti namų pramogų centru dėka „Smart Hub“. Šiems modeliams pritaikyta aplikacijų parduotuvė leidžia įsidiegti „Netflix“, „HBO“, „YouTube“ ir kitas vaizdinio turinio programėles, kurios gali veikti tiek prie monitoriaus prijungus kompiuterį ar išmaniuosius įrenginius, tiek visiškai savarankiškai. Patogiam vaizdo peržiūros valdymui skirtas pakuotėje pridedamas nuotolinio valdymo pultas, turintis sparčiuosius vaizdo transliacijų paslaugų įjungimo klavišus. Monitorių valdyti taip pat galima balsu – tai leidžia virtualusis „Bixby“ asistentas. Visa tai bei integruoti dviejų kanalų garsiakalbiai po darbo dienos leis pasimėgauti filmu, serialu ar krepšinio rungtynėmis ne prasčiau, nei moderniame televizoriuje.

Kadangi karantino metu žmonės itin daug laiko praleidžia prie ekranų, žiūrėjimo komfortas tapo vienu svarbiausių prioritetų. Monitorius tuo rūpinasi „Adaptyvaus vaizdo“ funkcija, kuri pritaiko atvaizduojamo vaizdo spalvų temperatūrą ir ryškumą prie patalpos apšvietimo bei kitų sąlygų. Tai užtikrina, jog net ir po ilgos naudojimo sesijos vartotojas nejaus akių nuovargio, o specialus „Eye saver“ režimas, mažindamas kenksmingos mėlynos šviesos kiekį, padeda išvengti jos sukeltos nemigos ir tausoja regą. 

„Samsung Smart Monitor“ seriją sudaro du modeliai – Ultra HD rezoliuciją palaikantis M7 ir Full HD raiškos M5. „Smart Monitor M7“ ekranas yra 32 colių, o „M5“ galima rinktis tiek 27, tiek 32 colių įstrižainės konfigūracijų. Nuo balandžio 1 d. šiuos monitorius bus galima įsigyti „Samsung“ ir kitose oficialiose elektronikos platintojų fizinėse ir internetinėse parduotuvėse.

 

 

Pranešimą paskelbė: Kristina Solomnikova, UAB „Publicum”
„Samsung“ tęsia inovacijas: pristatė naujos kartos išmaniuosius monitorius darbui, mokslams ir laisvalaikiui