Pristatytas „Galaxy Watch Active2“ su elektronine SIM kortele: tarsi išmanusis telefonas ant riešo

 „Galaxy Watch active2“ – pirmasis „Samsung“ išmanusis laikrodis su elektronine SIM kortele, kurį bus galima įsigyti Lietuvoje 

Vilnius, Lietuva, rugpjūčio 6 d. „Samsung“ papildė savo dėvimųjų prietaisų liniją dar vienu išmaniuoju laikrodžiu – „Galaxy Watch Active2“. Be treniruočių sekimo, miego ir streso stebėjimo funkcijos, naujausias įrenginys turi įmontuotą specialią neišimamą elektroninę SIM (e-SIM) kortelę, integruotą mikrofoną, pasižymi didesniu ekranu, bei iš nerūdijančio plieno pagamintu ciferblatu. Viena išskirtiniausių šio įrenginio savybių – juo galima valdyti išmaniojo telefono kamerą.

„Dėvimųjų prietaisų rinka sparčiai auga, todėl džiaugiamės, kad galime nuolat plėsti savo asortimentą ir pristatyti vis tobulesnius produktus. „Galaxy Watch Active2“ yra pažangesnis nei jo pirmtakai, todėl vartotojams dabar bus dar paprasčiau ne tik stebėti savo savijautą, bet ir atlikti užduotis, kurias anksčiau galėdavo padaryti tik telefonu. Šis įrenginys tobulai pritaikytas mobiliam gyvenimo būdui ir netgi kai kuriais atvejais privers savo išmanųjį palikti namuose“, – neabejoja Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Išmanusis laikrodis atliekantis telefono funkcijas

Nuo savo pirmtako „Galaxy Watch Active2“ skiriasi tuo, kad jame yra integruota neišimama elektroninė SIM kortelė, leidžianti naudotis skambučių peradresavimų bei mobiliuoju internetu. Naujas laikrodis taip pat turi ir integruotą LTE technologiją. 

Tad, pavyzdžiui, einant bėgioti į lauką išmanųjį telefoną bus galima palikti namuose. Dėl integruotos elektroninės SIM kortelės vartotojai galės laisvai skambinti ir priimti skambučius tiesiai iš laikrodžio, taip pat bus galima reaguoti į patikusius socialinių tinklų įrašus ar net peržiūrėti trumpus vaizdo įrašus ar filmų anonsus. Be to, naujas įrenginys nuo šiol palaikys patogų balso ir teksto vertimą realiu laiku daugiau nei 16 kalbų.[1]

Kita naujovė – telefono valdymas laikrodžiu. Pavyzdžiui, kai jis yra suporuotas su „Galaxy“[2] telefonu, jame integruotas išmaniojo kameros valdiklis[3] leidžia fotografuoti, pradėti filmuoti, peržiūrėti filmuotą medžiagą, perjungti priekinę kamerą į galinę ir atvirkščiai ar nustatyti telefono kameros laikmatį. Taip pat šį laikrodį bus galima įkrauti pasinaudojant naujausiuose „Galaxy“ telefonuose esančia belaidžio įkrovimo funkcija. 

Asmeninis sveikos gyvensenos asistentas

Naujasis „Galaxy Watch Active2“ taps puikiu asmeniniu gyvensenos asistentu ir suteiks išsamias įžvalgas, padėsiančias pasirinkti tinkamą mitybos planą, mankštos pratimus ir būdus, kaip pagerinti psichinę sveikatą ir miego kokybę. Pavyzdžiui, atliekant sporto pratimus, laikrodis gali sekti daugiau nei 39 skirtingas treniruotes, iš kurių septynios yra atpažįstamos automatiškai – tai bėgimas, ėjimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, elipsinis treniruoklis ir kitos treniruotės.

Naudodami atnaujintą bėgimo trenerio programą, vartotojai galės stebėti savo bėgimo tempą realiu laiku ir mėgautis septyniomis skirtingomis bėgimo programomis. „Samsung Health“ programėlė laikrodžio savininkui leis sekti streso lygį realiu laiku[4], vartotojas taip pat turės prieigą prie meditacijos programų, o patobulinti miego analizės algoritmai padės susiformuoti sveiko miego įprotį.

Pritaikomas kiekvieno stiliui

„Galaxy Watch Active2“ bus galima įsigyti dviejų skirtingų dydžių ir ciferblato stilių: lengvo aliuminio su kasdieniška fluoro elastomero gumos apyranke arba prabangų kieto nerūdijančio plieno su odiniu dirželiu. Taip pat naujo išmaniojo paviršių bus galima dar labiau priderinti prie savo aprangos. Naudodamas „My Style“[5] spalvų atpažinimo algoritmą, „Galaxy Wearable“ programoje įrenginio savininkas galės nufotografuoti savo aprangą ir pasirinkti laikrodžio paviršiau stilių iš pasiūlytų penkių skirtingų spalvų modelių.

Vietoje įprasto Samsung laikrodžių mechaninio valdymo ratuko „Galaxy Watch Active2“ įdiegtas jutiklinis valdiklis pačiame ekrane, taip pat valdomas sukimo judesiu – tokiu būdu yra dar patogiau naršyti, o sukinėjant valdiklį taip pat galima didinti ar mažinti ekrano vaizdą. Tiesiai ant išlenkto „Super AMOLED“ ekrano besisukantis valdiklis gali būti pasukamas tiek pagal, tiek prieš laikrodžio rodyklę. Taip vartotojai galės lengvai pasirinkti reikiamas programas, o atnaujinta „One UI“ technologija leis dar paprasčiau ir greičiau naršyti.

Prisijungus prie „Samsung“ paskyros iš savo telefono ar „Galaxy Watch Active2“ bus galima lengvai naršyti ir klausytis savo muzikos esančios „Spotify“[6] platformoje. Išmaniajame laikrodyje yra integruotos „Samsung Health“ ir „SmartThings“ programos, veikia išmanusis asistentas „Bixby“ bei integruota „Knox“ saugumo platforma. Taip pat naujausias įrenginys veiks suporuotas ne tik su „Android“, bet ir su „iOS“ operacinę sistemą palaikančiais išmaniaisiais telefonais.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Galaxy Watch Active2“, apsilankykite news.samsung.com/galaxy arba www.samsungmobilepress.com

[1] Palaikoma „Google Translator“, atsisiųsta iš „Galaxy Store“. Veikia arabų, kinų, danų, anglų, suomių, prancūzų, vokiečių, hindi, indoneziečių, italų, japonų, korėjiečių, portugalų, rusų, ispanų, vietnamiečių kalbomis.

[2] „Galaxy S10e/S10/S10+/S10 5G“, „S9/S9+“, „Note9“.

[3] Atsisiųsti galima iš „Galaxy App Store“. Programa suderinama su „Galaxy S10e/S10/S10+/S10 5G“, „Note9“, „S9/„S9+“

[4] Streso stebėjimas neaktyvus miego ir treniruočių metu.

[5] „My Style“ laikrodžio paviršius galimas tik „Galaxy“ / „Android“ išmaniuosiuose telefonuose.

[6] Spotify“ paslaugų prieinamumas gali skirtis priklausomai nuo regiono.

Pranešimą paskelbė: Mingailė Gulbinauskaitė, UAB „Publicum”