PRISTATOMI LG TELEVIZORIAI SU NANO CELL TECHNOLOGIJOMIS

Panaudojant pačias pažangiausias spalvos padidinimo technologijas sukurtas „LG Electronics“ (LG) „Super UHD“ televizorius (modeliai SJ9500, SJ8500 ir SJ8000).Dėl „NanoCell“ technologijų LCD televizoriaus žiūrėjimas nuo šiol pakils į visiškai kitą lygį.

Trečios kartos „LG Super UHD“televizorius suteiks pačius tikroviškiausius vaizdus, atkuriant tikslias spalvas ir platesnį matymo kampą. Visi „LG Super UHD“ televizorių modeliai siūlo aukštą vaizdo kokybę. Su „DolbyVision“ vartotojams bus suteikiamas aukščiausios kokybės HDR turinys. Išskirtinis „LG Super UHD“ televizoriaus dizainas žmonėms leis išsirinkti sau tobulą modelį.

„Mūsų 2017 metųtelevizorių serija sukurta padedant „NanoCell“ technologijoms yra visiška naujiena ekranų technologijoje. LCD televizoriaus žiūrėjimas suteiks patirtį, kurios dar neturėjote žiūrėdami televizorių ir pakels jus į kitą lygį. „NanoCell“ technologijų panaudojimas yra puikus pavyzdys dėl ko LG yra inovatyvi kompanija, kuri stengiasi prisiderinti prie besivystančios visuomenės“, – sakėBrianKwon, „LG HomeEntertainment“ kompanijos prezidentas.

Naujieji LG LCD monitoriai daug tiksliau filtruoja skirtingas spalvas. Ekranas perteiks spalvas lygiai taip, kaip jos buvo pavaizduotos originaliame turinyje – realybėje. „NanoCell“ technologijos sumažins ekrano šviesos spindesį tam, kad išlaikytų aukščiausią vaizdo kokybę, net tada kai ekranas yra apsuptas intensyvios aplinkos apšvietimo.

Kad vaizdo kokybė prilygtų kino teatruose rodomam vaizdui LG pasitelkė Holivudo ekspertus. Naujasis LG televizorius pagamintas atitinkantis aukščiausius „Technicolor“ standartus, kurių laikomasi Holivudo studijose.

Naujajame „LG Super UHD“ televizoriuje bus integruotas „MagicRemote“ valdymo pultas. Žiūrovai galės akimirksniu pereiti prie savo mėgstamiausių programų vienu mygtuko paspaudimu, taip pat bus galima sužinoti informaciją apie aktorius arba personažus rodomus ekrane. Naudojant „MagicRemote“ bus galima lengvai priartinti ar patolinti bet kurią ekrano dalį ir ją įrašyti, jei prijungsite savo mobilųjį telefoną prie televizoriaus įrašytą vaizdą galėsite perkelti tiesiai į jį.

„LG Super UHD“ televizoriai pasižymi nepakartojamu ir neįtikėtinai plonu dizainu su unikaliu pusmėnulio formos stovu, kuris suteikia iliuziją, kad televizorius kabo ore. Nesvarbu ar televizorius bus laikomas ant spintelės ar montuojamas ant sienos, dėl išskirtinės išvaizdos ir inovatyvių galimybių„LG Super UHD“ tiks visuose namuose.

Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „HomeEntertainment“, „MobileCommunications“, „HomeAppliance“, „AirConditioningandEnergySolutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „EnergyStar“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com

Add a Comment