Pokyčiai „Nortal“ vadovybėje – nauja grupės plėtros vadovė stiprins ir Lietuvos padalinio galimybes pasaulyje

Tarptautinė strateginių pokyčių ir technologijų bendrovė „Nortal“, turinti padalinį ir Lietuvoje, pranešė, kad jos vadovų komandą papildė vyriausioji plėtros vadovė – ja tapo Elizabeth Kiehner. Ji bus atsakinga už pasaulinę rinkodarą, pardavimų ir klientų valdymą, naujų verslų plėtrą ir strategines partnerystes. E. Kiehner padės plėstis ir Lietuvos padaliniui, planuojama bendradarbiauti su daugiau regionų, tarp jų – Artimųjų Rytų valstybės, Jungtinė Karalystė, Kanada, bus siekiama stiprinti veiklą JAV.  

„Pastaraisiais metais palaikėme 30 proc. metinį augimą ir daug investavome į savo gebėjimą kurti vertę savo klientams. Nepriklausomai nuo esamo ekonominio ciklo, mūsų pagrindinių produktų paklausa išlieka didelė, todėl norėdami pasakoti savo istoriją ir dar prasmingiau bendrauti su klientais, turime būti dar geriau matomi pasaulyje“, – sako „Nortal“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Priit Alamae.

P. Alamae plėtros vadovę E. Kiehner vertina kaip stiprią lyderę, turinčią didelę patirtį pasaulinėje technologijų paslaugų srityje ir galinčią pasigirti įspūdingais verslo plėtros pasiekimais. Anot generalinio vadovo, jos patirtis įvairiose organizacijose leidžia lengvai prisitaikyti prie skirtingos kultūrinės ir rinkos aplinkos.

Naujoji plėtros vadovė yra sukaupusi 20 metų patirtį kaip pasaulinių technologijų paslaugų srities vadovė, verslininkė ir rašytoja. Prieš prisijungdama prie „Nortal“, E. Kiehner dirbo „Capgemini Invent“ įmonių transformacijos viceprezidente. Prasidėjus pasaulinei COVID-19 pandemijai, ji vadovavo „Memorial Sloan Kettering“ vėžio centro Skaitmeninės transformacijos biurui. Prieš tai, ji daugiau nei 5 metus dirbo įmonėje „IBM“, kur įsteigė dizaino kompetencijos centrą.

„Noras augti, siekti įdomesnių ir didesnių iššūkių buvo ir yra neatsiejama „Nortal“  organizacijos DNR dalis. Tikiu, kad strateginis plėtros skyriaus atsiradimas padės tiek visai įmonei, tiek komandoms Vilniuje ir Kaune atrasti naujas įdomias rinkas, tokias kaip Artimųjų Rytų šalys, Jungtinė Karalyste ir Kanada“, – sako Mindaugas Taraila, „Nortal“ vadovas Lietuvoje.

Taip pat 2023 m. planuose – modernių „Nortal“ technologijų, apimančių hibridinės debesijos, duomenų ir ketvirtosios pramonės revoliucijos sprendimus, panaudojimas siekiant optimizuoti gamybos, tiekimo grandinės ir verslo procesus. Turėdama didelę patirtį automobilių ir transporto pramonėje, E. Kiehner taip pat mano, kad „Nortal“ prognozuojamos techninės priežiūros ir išmaniųjų uostų sprendimai yra labai aktualūs pasaulinėje rinkoje

„Nortal“ planai Lietuvoje – per 100 naujų darbo vietų

Per paskutinius du dešimtmečius įmonė smarkiai plėtėsi Europoje ir visame pasaulyje. Anot „Nortal“ vadovo Lietuvoje Mindaugo Tarailos, nuo 2005 metų Lietuvoje veikianti įmonė toliau plečiasi – ne tik steigia naujus biurus, kuria naujas darbo vietas, bet ir plečiasi į naujus regionus.

„Nortal“ teikia strateginio konsultavimo, programinės įrangos kūrimo projektų ir skaitmeninimo paslaugas. Bendrovės klientai – didelės Fortune 100 įmonės ir organizacijos, veikiančios telekomunikacijų ir žiniasklaidos, sveikatos priežiūros, sunkiosios ir perdirbamosios pramonės, logistikos, finansų ir viešojo sektoriaus srityse.

„Nortal“ įkurta 2000 m., įmonėje dirba daugiau nei 1700 žmonių, ji turi 20 biurų Europoje, JAV ir Artimuosiuose Rytuose. „Nortal“ vieningos komandos jungia pasaulinio lygio strategines konsultacijas, programinės įrangos inžineriją, produktus ir klientų patirtį, projektų valdymą ir projektavimo praktiką.

Pranešimą paskelbė: Monika Besevičiūtė, UAB „coagency”
Pokyčiai „Nortal“ vadovybėje – nauja grupės plėtros vadovė stiprins ir Lietuvos padalinio galimybes pasaulyje