Pasaulio didžėjų remiksas „Saugumo garsai“ festivaliui „Starmus 2017“

Pasaulinė kibernetinio saugumo bendrovė „Kaspersky Lab“ ir mokslo festivalis „Starmus“ ištyrė, kaip skamba saugumas. Geriausi viso pasaulio didžėjai šias išvadas pavertė 10 muzikinių takelių ir sukūrė „Saugumo garsą“.
Bendradarbiaudami su sporto žvaigždėmis, mokslininkais ir muzikantais, įskaitant šachmatų superžvaigždę Sergejų Karjakiną ir daug kartų „Formulėje 1“ dalyvavusius lenktynininkus, projekto „Saugumo garsas“ kūrėjai ištyrė, kokie garsai asocijuojasi su saugumo jausmu.
„Kaspersky Lab“ ir tarptautinė hauso įrašų kompanija „Diamondhouse Records“ atrinko 10 pasaulio mastu pripažintų muzikos prodiuserių ir didžėjų, kad sukurtų išskirtinį kūrinį „Saugumo garsas“ ir pristatytų jį mokslo ir meno festivalyje „Starmus“, kuris šiemet vyks Trondheime, Norvegijoje.
Tarp atlikėjų ir kūrėjų:
• Eddie Amador – Grammy-nominated American Tech House and Dance DJ and Producer
• AKADIAN – British Progressive House and Electro DJ and Producer
• DanyCohiba – Spanish House DJ and Producer
• DJ Schedule 1 – South Korean EDM DJ and Producer
• Dubtal3nt – Austrian Dubstep and Trap DJ and Producer
• DJ Favorite – Russian Future House DJ, Remixer and Producer
• Artone& BOYAN – Bulgarian Deep House &Chillout-Lounge Producers and DJs
• DJ Superjam – American Hip Hop DJ and Producer
• FalkoNiestolik – German House Remixer and Producer
• DJ Lykov – Russian Electro House DJ and Producer
Kurie įrašai bus pripažinti oficialiu „Saugumo garso“ festivalio himnu, šiuo metu vyksta atviras visuomenės balsavimas.
Eugenijus Kaspersky, „Kaspersky Lab“ generalinisdirektoriussakė: „Kiekvienas saugumą suprantame subjektyviai. Situacija, kurioje vienas žmogus jaučiasi saugus, kitam gali būti pragariška. Tam tikras muzikos kūrinys vieną gali raminti, o kitą tiesiog vesti iš proto. Manau, norint būti priešakyje labai svarbu eksperimentuoti ir ieškoti naujovių. Be to, tai paprastai labai smagu. Mūsų „Saugumo garso“ projekto, skirto paminėti įmonės 20-metį, tikslas – išsiaiškinti skirtingų žmonių asmeninę saugumo prasmę. Ir aš nekantrauju išgirsti šio projekto įkvėptą muziką.“
Projekte dalyvaujantis DJ, AKADIAN sakė: „Man saugumo garsas – tai sunkių kalėjimo durų trenksmas ir užrakto varžtų grandymas per metalą, kad pasigirstų spragtelėjimas. Bus įdomu išgirsti, kaip visi šie saugumo garsai suskambės mūsų kūriniuose – tai įdomus kūrybos procesas.“
Festivalyje „Starmus“ kibernetinio saugumoekspertai ir mokslininkai rengs pokalbius ir diskusijas.
Norėdami gauti daugiau informacijos ir pamatyti mūsų „Saugumo garso“ pristatomą vaizdo medžiagą, apsilankykite oficialioje „Saugumo garso“ svetainėje: http://sound-of-safety.com/.
Pasidalinkite savo saugumo garsais naudodamiesi #MySoundOfSafety.
„Kaspersky Lab“ remia „Starmus“, kuris vyksta 2017 m. birželio 18–23 d., ir transliuojamą festivalį, visa tai galima pamatyti čia

Apie „Kaspersky Lab“
„Kaspersky Lab“ – pasaulinė kibernetinio saugumo bendrovė, įkurta 1997 m. Bendrovės sukauptos žinios apie grėsmes ir saugumą nuolat paverčiamos saugumo sprendimais ir paslaugomis, siekiant apsaugoti viso pasaulio ypatingos svarbos verslo infrastruktūras, vyriausybes ir naudotojus. Didelį bendrovės saugumo portfelį sudaro pirmaujanti „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistema ir daugybė specializuotų apsaugos sprendimų bei paslaugų, skirtų kovoti su sudėtingomis skaitmeninėmis grėsmėmis. Daugiau nei 400 mln. naudotojų ir 270 tūkst. verslo klientų apsaugomi „Kaspersky Lab“ technologijų.
Išsamiai sužinokite www.kaspersky.com.

Add a Comment