Oficialu: „Xiaomi“ telefonais Lietuvoje prekiaus „Telia“

Bendrovė „ABC Data“žengia į Lietuvos rinką su kinų milžinės „Xiaomi“ išmaniaisiais telefonais, o jų vieninteliu oficialiu pardavėju pasirinkta „Telia“. Nuo šiandien, birželio 15 d., keturių modelių „Xiaomi“ išmaniuosius telefonus galima įsigyti visuose„Telia“ prekybos salonuose Lietuvoje.

„Lietuva tapo viena pirmųjų Europos Sąjungos valstybių, kurioje „Xiaomi“ išmanieji telefonai ir kiti gaminiai yra platinami oficialiai. Tai yra labai svarbu, nes vartotojai gali įsigyti „Xiaomi“ telefonus su regionui, šiuo atveju Europai, pritaikyta programine įranga ir naudotojo sąsaja lietuvių kalba. Be to, yra užtikrinamas garantinis aptarnavimas, kurį vykdo autorizuoti servisai“, – sako „ABC Data Lietuva“ direktorius Tomas Janušauskas.

Pasak jo, oficialiu pardavėju pasirinkta „Telia“ atsižvelgiant į bendrovės valdomą prekybos salonų tinklą, augančią klientų bazę, kas leis „Xiaomi“ išmaniuosius telefonus pristatyti plačiam klientų ratui visoje Lietuvoje.

„Telia“ privačių klientų vadovo Norberto Žiobos teigimu, Lietuvoje jau kurį laiką nebuvo pristatyta naujų išmaniųjų telefonų prekės ženklų, nors rinkos prisotinimas dar nėra maksimaliai išnaudotas.

„Išmaniųjų telefonų pasiūla pasaulyje auga, o vartotojai domisi ir nori išbandyti naujoves. Įvertinę tai plečiame išmaniųjų telefonų pasirinkimą savo salonuose ir tikime, kad naujas prekės ženklas ras savo gerbėjų, ieškančių kokybės už patrauklią kainą“,  sako N. Žioba.

Kiekvienas „Telia“ salonuose parduotas „Xiaomi“ išmanusis telefonas bus paženklintas specialiu serijiniu numeriu. Tai padės atskirti oficialaus platintojo parduodamus įrenginius nuo tų, kurie įsigyjami pas neoficialius tiekėjus. Perkantieji pastaruosius rizikuoja gauti telefonus su ES rinkai nepritaikyta programine įranga, susidurti su kitais naudojimo trikdžiais. „ABC Data Lietuva“ platinamiems „Xiaomi“ išmaniesiems telefonams ir kitiems įrenginiams Lietuvoje taip pat bus užtikrinamas pilnas garantinis aptarnavimas, kurį teiks autorizuotas servisas.

„Džiaugiamės, kad mūsų gaminiai turi oficialų platintoją dar vienoje rinkoje – Lietuvoje. Jūsų šalis mums svarbi dėl keleto priežasčių. Visų pirma, lietuviai yra imlūs naujiems produktams, jie noriai išbando naujoves. Antra, regionas pasižymi stabiliu augimu – tikimės, kad IT ir plataus vartojimo elektronikos prekių, taip pat išmaniųjų telefonų bei kitų išmanių įrenginių, sektorius čia augs itin sparčiai“, – tikina Liu Yi, gamintojo „Xiaomi“ tarptautinių pardavimų direktorius.

„Telia“ prekybos salonuose,iš pradžių klientams bus siūlomi keturi populiariausi „Xiaomi“ telefonų modeliai – tai „Redmi 4A“, „Redmi Note 4“, „Redmi 4X“ ir „Mi Note 2“.Pirmųjų trijų kainosbe mobiliojo ryšio paslaugų plano yra nuo 159 iki 259eurų, o „MiNote 2” – 799eurų. Telefonus įsigyjant su paslaugų planu, jų kainos prasideda nuo 134 eurų.

Ateityje Lietuvoje ketinama pasiūlyti ir daugiau išmanių „Xiaomi“ įrenginių bei aksesuarų.

Add a Comment