„OnePlus“ išleis savo pirmąjį koncepcinį telefoną

Mobiliųjų technologijų įmonės „OnePlus“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Pete Lau atskleidė, kad sausio mėnesį kompanija didžiausioje pasaulyje elektronikos parodoje „CES 2020“ turės specialų renginį. Jo metu bus pristatytas pirmasis šio gamintojo koncepcinis telefonas „OnePlus Concept One“.

Per pastaruosius šešerius metus „OnePlus“ sukūrė 13 išmaniųjų telefonų, o su šių metų flagmanu „OnePlus 7 Pro“ pristatė ir pirmąjį pasaulyje 90 Hz atnaujinimo dažnio „QHD“ ir „AMOLED“ ekraną. Teigiama, kad dabar gamintojas dėmesį kreips ne tik į naujų telefonų kūrimą, bet ir inovatyvų technologijų tobulinimą bei taikymą – būtent todėl bus pristatytas šis koncepcinis telefonas.

Įrenginio pavadinimas „OnePlus Concept One“ nurodo, kad telefonas bus pirmasis iš šios serijos – dar daugiau panašių telefonų galime tikėtis ateityje. Kompanijos teigimu, tai žymi „OnePlus“ įsipareigojimą kurti novatoriškas technologijas, suteikiant vis sklandesnę ir greitesnę vartotojo patirtį. Naujasis telefonas demonstruos naują kompanijos požiūrį į išmaniąsias technologijas ir telefono dizaino sprendimus.

Specialius „OnePlus Concept One“ pristatymo renginys vyks 2020 m. sausio 7–10 d. Las Vegase.

Apie „OnePlus“

„OnePlus“ yra pasaulinė mobiliųjų technologijų įmonė, kuri meta iššūkį tradicinei technologijų koncepcijai.  „Never Settle“ kompanijos šūkis padeda kurti aukštos kokybės išskirtinio dizaino įrenginius. „OnePlus“ kuria stiprų ryšį su savo klientais, kartu su jais auga ir tobulėja.

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR
„OnePlus“ išleis savo pirmąjį koncepcinį telefoną