Naujoji „Samsung Galaxy Tab S4“ planšetė sukurta nuveikti daugiau, kad ir kur bebūtumėte

Naujoji „Samsung Galaxy Tab S4“ planšetė sukurta nuveikti daugiau, kad ir kur bebūtumėte

Šiandien kompanija „Samsung“ pristatė naująją „Galaxy“ serijos planšetę „Samsung Galaxy Tab S4“. Kompiuterio funkcijas galintis atlikti įrenginys padės dirbti produktyviau bet kokioje situacijoje – darbe, namuose ar keliaujant. Naudodami naujojoje planšetėje integruotas mobiliąsias funkcijas vartotojai lengvai pasieks aukščiausią produktyvumo lygį, gaus geresnę žiūrėjimo patirtį bei galės mėgautis patobulintomis pramogomis. Modernaus dizaino „Samsung Galaxy Tab S4“ skirtas ieškantiems našaus ir stilingo įrenginio. 

„Kompanijoje „Samsung“ tikime inovacijomis, praturtinančiomis vartotojų kasdienybę“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – „Nuo pat pradžių kompanija daugiausiai dėmėsio skyrė naujiems produktams ir paslaugoms, tobulino jų našumą bei mobilumą, kad vartotojai sujungę turimus įrenginius į vientisą ekosistemą galėtų nuveikti daugiau. Pristatydami naująją planšetę nekantraujame pamatyti, ką vartotojai su ja nuveiks“.

Produktyvumą praturtinančios ypatybės: „Samsung DeX“ ir „S-Pen“

Naujoji „Galaxy Tab S4“ – pirmoji bendrovės planšetė, veikianti kartu su jungčių stotele „Samsung DeX“, kuri be papildomų priedų vartotojui leidžia šiuo įrenginiu naudotis kaip kompiuteriu. „Samsung DeX“ leidžia planšetėje atidaryti kelias kompiuterines programas, pavyzdžiui, „Android“ ir „Microsoft Office“, keisti programų langų dydžius, perkelti informaciją iš vienos programos į kitą ir naudoti sparčiuosius klaviatūros klavišus bei komandas. „Samsung DeX“ su planšete sujungiama HDMI kabeliu, leidžiančiu įrenginį naudoti kaip antrą funkcionalų ekraną. Tad vienu metu atlikti kelis darbus, kartu su kolegomis tuose pačiuose dokumentuose žymėti pastabas ir atlikti korekcijas realiu laiku dabar dar paprasčiau.

„Galaxy Tab S4“ komplekte yra pažangus pieštukas „S-Pen“. Su „Galaxy Note“ išmanuoju telefonu pirmą kartą vartotojams pristatytas pieštukas rašo kaip įprastas rašiklis bei užtikrina natūralesnę rašymo ir piešimo patirtį.Naudojant „S-Pen“ lengva išlaisvinti savo kūrybiškumą – vartotojai gali piešti eskizus, žymėtis pastabas, versti tekstus, valdyti planšetę, programėleje „Samsung Notes“ rūšiuoti savo užrašus bei siųsti personalizuotas tekstines žinutes per programėlę „Samsung Live Message“.

Saugumo sprendimas „Samsung Knox“ užtikrina patikimą įmonės informacijos apsaugą keliuose įrenginio lygiuose, suteikia galimybę sukurti darbuotojo sąsają, kuri atitiktų verslo poreikius. Profesionalams, norintiems jausti, kad dirba tikru kompiuteriu, bendrovė siūlo įsigyti patobulintą ir vientisą rašymo patirtį užtikrinančią „Book Cover“ klaviatūrą. Naujasis įrenginys yra dar lengvesnis bei turi greitai įkraunamą 7,300 mAh talpos bateriją – vartotojai vaizdo įrašus gali žiūrėti įrenginio neįkraudami net 16 valandų.

Bet kokiam vaizdo turiniui pritaikytas ekranas

Su „Galaxy Tab S4“ vartotojai gali mėgautis dar geresne žiūrėjimo patirtimi. Planšetėturi 10,5 colio „Super AMOLED“ ekraną, pasižymi 16:10 ekrano formatu su 2560×1600, 287PPI skiriamąja geba, skirta atvaizduoti ryškius ir realius vaizdus.Naujame įrenginyje integruotas galingas „AKG“ garsiakalbis su erdvinį garsą palaikančia „Dolby Atmos“ sistema leidžia vartotojui pasijusti tarsi jis pats dalyvautų filmo veiksmo sukūryje.

Patobulintos jungtys

„Samsung Flow“sprendimas vartotojams leidžia lengvai valdyti visus savo įrenginius juos susiejant ir perkeliant užduotis, pranešimus ar kitą informaciją. „SmartThings“ vartotojui leidžia stebėti ir valdyti į daiktų interneto (IoT) sistemą sujungtus įrenginius naudojantis tik planšete. Valdyti ir planuoti savo dieną su nauja „Galaxy Tab S4“ dabar yra dar lengviau: naudodami programėlę „SmartThings“ įjungsite šviesas, „Daily Board“ patikrinsite orų prognozę ir kalendorių, o su „Samsung Flow“ atsakysite į elektroninius laiškus. 

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”