Naujasis „Samsung Galaxy Note 10”: išankstiniai užsakymai viršijo lūkesčius

Šiandien Lietuvoje prasideda oficiali naujausio „Samsung“ flagmano prekyba. Tačiau lietuviai šį išmanųjį telefoną aktyviai pirko jau bendrovės „Bitė Lietuva“ rengtos išankstinės prekybos metu, kuri prasidėjo dar rugpjūčio pradžioje.

„Džiaugiamės dar viena sėkmingai praėjusia išankstine prekyba „Samsung Note“ serijos įrenginiais. Šiais metais klientai galėjo rinktis iš dviejų dydžių „Note“ serijos įrenginių, tačiau didžioji dalis liko ištikima didesnės ekrano įstrižainės modeliams, suteikiantiems patogumą atliekant kasdienes darbo užduotis bei žiūrint aukštos kokybės vaizdo turinį išmaniajame įrenginyje“, – sako Aurimas Jozeliūnas, „Bitė Lietuva“ įrangos projektų vadovas.

Bendrovės atstovas pastebi, kad daugiausiai klientų rinkosi juodos spalvos įrenginius, bet pastebima tendencija, kad vis daugiau klientų renkasi ir įrenginius su išskirtinėmis spalvomis. Tai parodo tendenciją, kad išmanusis įrenginys tampa ne tik kasdieniniu pagalbininku, bet ir neatsiejama asmeninio įvaizdžio dalimi.

256 GB talpos modelių lietuviai įsigijo daugiausiai, tačiau ir 512 GB modelių išankstiniai pardavimai viršijo lūkesčius.

Oficiali prekyba šiuo telefonu Lietuvoje prasidėjo jau šiandien. Pirmieji įrenginius gaus juos iš anksto užsisakę vartotojai. Kiti klientai juos įsigyti galės didžiuosiuose „Bitės“ salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Marijampolėje.

Vartotojai gali rinktis 256 GB vidinės atminties „Galaxy Note 10“, kuris yra dviejų spalvų – „Švytinčios pašvaistės“ bei „Švytinčios juodos“ – ir kainuoja 959 Eur. Tuo metu norintys telefono „Galaxy Note 10+“, gali rinktis iš 256 GB ir 512 GB vidinės atminties modelių. 256 GB atminties modelis kainuoja 1109 Eur, o 512 GB – 1209 Eur. Taip pat klientai galės sutaupyti iki 369 Eur pirkdami telefoną kartu su planu „Lengviau 50“.

„Galaxy Note 10+“ yra iki tol leistos „Note“ serijos įrenginių atnaujinta versija. Tuo metu „Galaxy Note 10“ yra visiškai naujo stiliaus įrenginys: tai savo matmenimis vienas mažiausių „Note“ serijos išmaniųjų telefonų, tačiau taip pat turi „S Pen“ įvesties rašiklį bei nenusileidžia kitiems serijos įrenginiams. Šis telefonas turėtų imponuoti tiems, kas norėjo „Note“ serijos telefono, bet nesirinkdavo jo būtent dėl dydžio faktoriaus. Taip pat jo nugarėlėje – trys objektyvai: 12 MP su kintančia diafragma, 16 MP itin plataus matymo kampo bei teleobjektyvus, kuris gali priartinti norimą vaizdą net 2 kartus. Ekrano dydžiai taip pat stebina – „Note 10“ turi 6,3 colių ekraną, o „Note 10+“ – 6,8 colių. Telefonuose įmontuotas naujasis „Exynos 9825” procesorius, kuris leidžia įrenginiams veikti greičiau ir efektyviau nei iki šiol. Įrenginių baterijos talpesnės, o įvesties rašikliai „S Pen“ – dar išmanesni.

Apie „Bitė Lietuva“

„Bitė“ kuria patikimą, greitą ir išmanų tinklą. Ir tuo pačiu rūpinasi, kad kvapą gniaužiančios technologijų galimybės neliktų vien inovacijų konferencijose, o būtų nuolat naudojamos kasdienybėje. Todėl „Bitė“, išmaniuosius sprendimus darydama tokiais paprastais ir patogiais, kasdien lengvina savo klientų gyvenimą.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR