Mikroautobusų nuoma – praktiškas logistinis sprendimas

Nepaisant to, ar jūs norite pasirūpinti savo vestuvių šventės dalyvių, ar savo bendradarbių transportavimu – mikroautobuso nuoma užtikrina, kad norimas tikslas bus pasiektas lengviau. Jei planuojama keliauti su daugiau nei keturių žmonių grupe, mikroautobusas dažniausiai tampa praktiškiausiu logistiniu sprendimu. Tačiau išsinuomoti mikroautobusą nėra jau tokia paprasta užduotis – ypač atsižvelgiant į didžiulę mikroautobusų nuomos bendrovių ir skirtingų mikroautobusų modelių pasiūlą. Todėl prieš pasirenkant mikroautobusų nuomos paslaugų teikėjus, vertėtų atsižvelgti į keletą aktualių detalių.

Kada dažniausiai pasirenkama mikroautobusų nuoma?

Mikroautobusų nuomos paslaugomis naudojasi tiek privatūs fiziniai asmenys, tiek ir įmonės.

Įmonės įprastai mikroautobusus pasitelkia:

 • Savo darbuotojų nuvežimui į mokymus, kursus ir seminarus;
 • Darbuotojų komandiravimui į kitus miestus;
 • Tolimesnėms verslo kelionėms;
 • Pasirūpinant verslo partnerių/svarbių klientų viešnage;
 • Įmonės švenčių ir vakarėlių metu.

Fiziniai asmenys dažniausiai mikroautobusus nuomojasi:

 • Minėdami įvairias svarbias šventes, pvz., vestuves ar jubiliejus;
 • Vykdami į ilgiau trunkančias keliones po Lietuvą ar kaimynines šalis;
 • Organizuodami asmenines ekskursijas po savo miestą;
 • Kitoms asmeninėms reikmėms.

Į ką atsižvelgti renkantis mikroautobusų nuomos paslaugas?

Norint išsinuomoti tinkamą mikroautobusą, būtina atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių.

 • Mikroautobuso gamybos metai. Jei norite, kad jūsų pasirinktas mikroautobusas būtų modernus ir šiuolaikiškas, tuomet turėtumėte atsižvelgti į mikroautobusų amžių, t.y. jų gamybos metus. Kuo naujesnį mikroautobuso modelį jūs nuspręsite pasirinkti, tuo patogesnį ir funkcionalesnį mikroautobusą jūs galėsite išsinuomoti.
 • Mikroautobusų nuomos bendrovės vieta. Renkantis mikroautobusų nuomos paslaugų teikėjus, svarbiu veiksniu tampa ir tokias paslaugas siūlančios bendrovės fizinė vieta, t.y. jos filialas. Atsižvelgdami į savo lūkesčius (miestą, kuriame norėtumėte atsiimti savo rezervuotą mikroautobuso modelį), turėtumėte pasirinkti ir atitinkamą bendrovę. Pavyzdžiui, jei savo kelionę jūs planuojate pradėti sostinėje ir taip pat esate numatę, jog jūsų kelionė pasibaigs ten pat, kur ir buvo pradėta, turėtumėte rinktis iš Vilniuje mikroautobusus nuomojančių bendrovių asortimento.
 • Mikroautobusų nuomos kaina. Daugelis žmonių yra pratę pirmiausia atsižvelgti į bet kurių paslaugų kainą, stengdamiesi surasti patį palankiausią kainos pasiūlymą. Tačiau žema kaina ne visuomet užtikrina norimą komfortą ir funkcionalumą. Mikroautobusų nuoma gali būti tiek pigesnė, tiek ir brangesnė. Visa tai labai tiesiogiai priklauso nuo jūsų poreikių. Jei jūs norite didesnio komforto, erdvumo ir funkcionalumo, neturėtumėte orientuotis į pigiausius mikroautobusų modelius. Tai ypač svarbu tuomet, kai kalbama apie ilgiau trunkančias keliones ar apie norimą sudaryti teigiamą įspūdį (pvz., esamiems ar būsimiems verslo partneriams).
 • Mikroautobuso erdvumas. Jei planuojate leistis į ilgesnę kelionę, būtinai atsižvelkite į mikroautobuso erdvumą. Nei vairuotojui, nei mikroautobuso keleiviams neturėtų stigti vietos laisvai ir nevaržomai ištiesti kojas ir atsipalaiduoti kelionės metu. Taip pat mikroautobuso sėdynės turėtų suteikti pakankamą komfortą, užtikrinant, kad keleivių nugara kelionės metu nebus įsitempusi ir keleiviai nepervargs.
 • Mikroautobuso funkcionalumas. Skirtingų markių ir modelių mikroautobusai gali pasiūlyti skirtingą funkcionalumą. Todėl jei jūs esate iš tų vartotojų, kurie mėgsta didžiulį komfortą ir šiuolaikines technologines naujoves, turėtumėte atsižvelgti ir į mikroautobuso siūlomą funkcionalumą, pvz., ar jis gali pasiūlyti integruotą GPS navigaciją, ar jame veikia kondicionierius (ne tik vairuotojui, tačiau ir keleiviams), ar jame galima kelionės metu žiūrėti filmus, klausytis muzikos ir kt.
 • Mikroautobusas su vairuotoju. Šiuolaikinės mikroautobusų nuomos bendrovės šiandien savo klientams gali pasiūlyti ir mikroautobusų nuomą su vairuotoju. Jei jūs neturite vairuotojo pažymėjimo ar tiesiog norite visos kelionės metu visiškai atsipalaiduoti, galite kreiptis dėl kompleksinių paslaugų, mikroautobusą išsinuomojant kartu su vairuotoju.

Daugiau informacijos apie mikroautobusų nuomą tinklalapyje https://smartrent.lt