Lietuvos įmonės kviečiamos dalyvauti „Eureka“ pasirengimo investicijoms programos organizuojamoje tarptautinėje misijoje Kanadoje

Inovatoriai, kuriantys giliųjų technologijų* sprendimus, įkūrę jaunesnius nei penki metai startuolius, turi išskirtinę galimybę nemokamai naudotis „Collision“, vieno iš pirmaujančių Šiaurės Amerikos technologijų renginių, paketu. Vieno bilieto vertė šiam renginiui – 15 tūkst. Eur.

„Collision“ renginys vyks 2021 m. balandžio 20-22 dienomis – galimybę jame sudalyvauti, taip pat ir prieigą prie išskirtinio, prieš renginį balandžio 13 dieną organizuojamo instruktažo, suteikia „Eureka“ sekretoriatas. Dalyvaujantys startuoliai turi būti gavę mažiau nei 3 milijonus JAV dolerių investicijų.

Registracija iki balandžio 2 d. vyksta čia – iš 13 programoje dalyvaujančių šalių* bus atrinkta 30 įmonių, kurios gaus nemokamą prieigą prie „Collision. 2 arba daugiau lietuvių įmonių turės galimybę dalyvauti susitikimuose ir užmegzti ryšius su potencialiais investuotojais Šiaurės Amerikoje, o jiems pasiruošti padės asmeninis mentorius. Renginio metu „National Research Canada“ ir „Global Affairs Canada“ ekspertai dalyvius supažindins su vietos startuolių ir investuotojų ekosistema.

Daugiau informacijos apie artėjantį „Collision“ renginį sužinokite kovo 26 dieną, internetinio seminaro metu.

Su renginiu susijusių veiklų laikas:

Kovo 26 d.: „Eureka“ surengtas įvadinis internetinis seminaras

Balandžio 2 d.: „Eureka“ paraiškų dėl vieno iš 30 startuolių paketų pateikimo terminas

Balandžio 7 d.: „Eureka“ atrenka įmones ir jas registruoja kartu su renginio organizatoriais. Atrenkant bus atsižvelgiama į šalių programos narių atstovavimą ir tinkamumą renginiui.

Balandžio 13 d.: Prieš renginį surengtas instruktažas ir pristatymas Kanados rinkai ir investuotojams (remia NRC, „Global Affairs“, Kanada, ES delegacija, „Investuok Kanadoje“ ir kt.).

Balandžio 20–22 d.: renginys internetu.

*Giliosios technologijos apima bet kokią technologijomis pagrįstą įmonę su ilgu inovacijų ciklu, turinčią didelę patekimo į rinką riziką ir su tuo susijusias išlaidas bei reikalaujančią papildomo kapitalo.

* Dalyvaujančios šalys: Danija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Lietuva, Nyderlandai, Norvegija, Portugalija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija ir Jungtinė Karalystė.

Pranešimą paskelbė: Karolina Urbonaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra